jos et halua vielä tietää, kuka tai ketkä edustavat Suomea Euroviisuissa toukokuussa, niin älä katso tätä.
http://www.youtube.com/watch?v=m0HnDvIiwR4
sijoitus tulee olemaan 9.
http://www.youtube.com/watch?v=m0HnDvIiwR4
sijoitus tulee olemaan 9.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
kaikissa maissa. No ehkä riittää, että joillekin esim. Kiinassa kolahtaa joku kappale ja koko bändin tuotanto tulee tutummaksi. Muuten en ole innoissani muusta kuin ensimmäisestä sijasta. Mutta reilu kilpailu on hyvä juttu ja se, jos vienti vetää.
sitä vakuuttuneempi olen, että "laulaja" on lahjaton. Hehkuttakaa mielummin sitä toista teinix bändiä, Jann Wilde jotain.... kuulosti paljon paremmalta kuin lovex
tyyppi kuulostaa siltä kun laulais wc:ssä istuessaan, tai että kravatti kuristaisi kurkkua. Karmean kuulosta. Biisi vois toimia jos ois hyvä laulaja. Hui!