korn suomeen kesäkuussa

11.6. Helsingin jäähallissa!
8506
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

sorke, ei kiinosta pätkääkään! Odotan niitä vahvistuksia Waspin Suomen keikoista. Who Knows?...

Äänestä
  • Yes, KoRn suomeen !!!!!!!!!!!

    Äänestä

  • Hienoa kun täällä jokaisessa threadissä näin vahvasti kerrotaan omat mielipiteet kaikista keikoista ja yhtyeistä :D Ketään ei siis todellakaan kiinnosta ettei sua kiinnosta Kornin keikka!

    Äänestä

  • james kirjoitti:

    Hienoa kun täällä jokaisessa threadissä näin vahvasti kerrotaan omat mielipiteet kaikista keikoista ja yhtyeistä :D Ketään ei siis todellakaan kiinnosta ettei sua kiinnosta Kornin keikka!

    ookoo... kiinnostaa ketä kiinnostaa... jes korn suomeen! :P

    Äänestä

HYVÄ HUOMIO WATSON!!!

Äänestä
  • Ehdotus: "pihalla"

    Äänestä

Joo, on se edellinen keikka vielä sen verran hyvässä muistissa, että jätän tän väliin. Loisto bändi kylläkin.

Äänestä
  • Just sen takia itse menen paikalle: On se edellinen keikka hyvin muistissa. Ja loistokeikka olikin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


teuvo kirjoitti:

11.6. Helsingin jäähallissa!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu