Ei prkl haluttomat miehet

Uskomattomalta tuntuu ettei miehet muka nykyään ymmärrä pillun päälle.Luulisi että normaalimies nussii vaikkei huvittaisikaan.Taitaa naiset juksata.
7441
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Kyllä miehelle kuin miehelle aina KUNNON toosa kelpaa. Naisen kannattaa tarkastella itseään, jos miestä ei haluta.
Tämä on tosi kuin vesi.

Äänestä

Miehet nykyään ymmärtää sen ettei sitä jormaa kannata joka koloon tunkea kerran voi saada kunnon naistakin....miksi panna rumaa akkaa jos siitä ei saa mitään kiksejä.Näin se vaan on minkäs teet!

Äänestä

Jopa minulla tulee joskus kausia, ettei huvita naida. Kun ei huvita niin ei huvita. Kun tarpeeksi saa, niin ei tarvitse olla jokaiseen tilaisuuteen tarttumassa, vaan voi valita parhaat.

Äänestä

................

Äänestä

Nih :(

Eip ole aina ulkonästäkään kiinni... Tosinaan voi vaan olla naisella niin huono tuuri, että tällaiseen törmää.

Minäkin valitettavasti! Rakkaani on nuori komeahko kundi ja omaa hyvän itsetunnon ym ym.. Mutta eipä vaan silti VIITSI vaivautua!
Pääsee kuulemma niin paljon helpommalla kun itekseen tumputtelee, ettei viitsi nähdä vaivaa tehdä hyvää toiselle, samalla kuin nauttisi itsekkin.

Alotetta en enää tee, liian monet pakit on saaneet mut varovaiseksi.
Ainoa ehdotus tänä vuonna, jonka häneltä olen saanut, on se, että hän on pyytänyt 2kertaa mua ottamaan suihin. Kerran suostuin. Ajattelin, että ehkäpä hänkin sitten jossain vaiheessa soisi mulle saman kunnian kuin olin hänelle antanut. Eipä suonut! Toisella kertaa en edes suostunut tekemään sitä, vaikka olisin tavallaan nauttinut itsekkin siitä kun saan katsella mieheni nauttivan.

Se, että hän ei halua seksiä Ei johdu siitä, ettenkö kelpaisi. Ottajia olisi kyllä... Sitäpaisti saan lähes päivittäin kuulla häneltä kaikenlaisia kehuja. Olen kysynyt mitä hän haluaisi minun muuttavan itsessäni tai ulkonäössäni, hän on kerta toisensa jälkeen sanonut, ettei mitään.

Äänestä

nykymiehellä on varaa miettiä haluttaako vai ei vai haluttaisko vasta myöhemmin koska naiset ovat nykyisin aktiivisempia ja myötämielisempiä. Miehellä on varaa olla vaan jos ei haluta, ei o stressiä lykätä jokasaumaan.

Äänestä
  • Niinpä, alkaa tässä pikku hiljaa alistumaan siihen, että aina ei voi saada, ei edes joka päivää. Kai se vika on minussa, toisaalta en ole enää yksinkertaisesti omannut voimia välittää.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ano kirjoitti:

Uskomattomalta tuntuu ettei miehet muka nykyään ymmärrä pillun päälle.Luulisi että normaalimies nussii vaikkei huvittaisikaan.Taitaa naiset juksata.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu