Kuinka tällainen seksi on?

Kuinka yleistä on anaaliseksi harrastaminen yhden illan ja yön kestävissä ihmissuhteissa? Aika moni mies tuntuu hurahtaneen siihen, eikä minullakaan useimmiten sitä mitään vastaan ole. Mutta onhan se silti hieman outoa, että ensin tavataan baarissa ja jo kohta tämän miehen sukupuolielin on pepussani.

Vastauksia molemmilta sukupuolilta, kiitos. Turha minua on moralisoida, sillä valitse itse seurani.


Milla
3219985
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 32

Vanhimmat

Enkä mitenkään usein yhden illan suhteita harrasta, mutta tällainen anaalibuumi vaan mietityttää. Eli siskot ja veljet, nyt ääneen.

Äänestä
  • Olen huomannut saman. Vastausta en voi antaa, kummastuttaa kylläkin tuo peppukiinnostus myös minua. Eräs mies oli kovin kiinnostunut panemaan mua peppuun mutta kun yritin sormella hiplailla hänen peppuaan niin seksitouhut loppuivat siihen. Yritin selvittää että hyvältä se tuntuu jne. mutta ei onnistunut. Ihan käsittämätöntä touhua!

    Myös voisin teille miehille, jotka luette tätä, sanoa että liukastusaineita pitää käyttää, jotta nainenkin siitä nauttisi. Siitä huolimatta varovaisesti ja naista "kuunnellen". Parhaimmillaan anaaliseksi tuntuu hyvältä myös naisen mielestä.

    Äänestä

  • ............. kirjoitti:

    Olen huomannut saman. Vastausta en voi antaa, kummastuttaa kylläkin tuo peppukiinnostus myös minua. Eräs mies oli kovin kiinnostunut panemaan mua peppuun mutta kun yritin sormella hiplailla hänen peppuaan niin seksitouhut loppuivat siihen. Yritin selvittää että hyvältä se tuntuu jne. mutta ei onnistunut. Ihan käsittämätöntä touhua!

    Myös voisin teille miehille, jotka luette tätä, sanoa että liukastusaineita pitää käyttää, jotta nainenkin siitä nauttisi. Siitä huolimatta varovaisesti ja naista "kuunnellen". Parhaimmillaan anaaliseksi tuntuu hyvältä myös naisen mielestä.

    "halkoa" miehen hanuriin.

    Kumma kun ei kelpaa..????

    ovat niin huonoja seksissä...ja estoisia.

    Äänestä

  • ruskeat ritarit vauhdissa,hyi hitto.

    Äänestä

  • Kyllä a naali pitää kokeilla että suostuuko nainen, tietää ainakin sitten myöhemminkin saavansa jos pidemmälle mennään

    Äänestä

Nykyäänhän se on anything goes. Luulen että paljon hurjempiakin asioita tehdään tuntemattomien kesken kuin pidetään sukupuolielintä pepussa.

Oi aikoja, oi tapoja.

Äänestä

hyi helvata,kuka suostuu tollaseen yhdenillan partnerin kanssa?

Äänestä
  • Kuka tollaiseen suostuu edes pidemmässä suhteessa. Siis jotenkin vaan vastenmielistä.

    Äänestä

no miehille kelpaa reikä ku reikä! mulla se toinen reikä on exit only! jos mies haluu ruskeeta nii ottakoon toisen miehen siihen hommaan! sit ku sinäki oot vanhainkodissa hoidettavana etkä kykene enää pidätteleen ruumiin toimintojasi nii hoitaja ku nostaa sut seisomaan niin sulla valuu pissa toisesta reijästä ja toisesta paska ku annat jokaisen sorkkii sinne! luoja on luonu meidät sitä varten et lisäännytään eikä mitään peppuseksii varten! homot on homoja ja se siitä!

Äänestä
  • Vakituisen kumppanin kanssa tuo anaaliseksi ei ole mitenkään tavatonta. Itse en kaipaa sitä mitenkään, mutta uteliaisuudesta piti kokeilla ja aluksi tuntui oudolta, mutta toisaalta hyvin kutkuttavalta, kiihottavalta, erilaiselta ja lopulta jopa nautin.
    Kumppani pitää olla oikea, naisen tulee olla tosi kiihottunut ja kostea, liukkaria tulisi mielellään käyttää ja miehen tulee huomioida naisen tuntemuksia hyvin...siitä se lähtee.
    Tuota anaaliseksiä tulee harvoin harrastettua, mutta aina joskus innostumme vaihtelun vuoksi. Mielestäni on aivan turha jonkun tuomita ja paheksua, jos itse ei ole sitä kokeillut, ei halua , ei uskalla tms. Seksiä se on siinä missä muutkin asennot...ja ollut käytössä aikojen alusta asti.
    Mutta tietysti ei kenenkään pidä tehdä sellaista mitä ei halua todella, ei pidä suostua mihinkään vastoin omaa tahtoaan, esim miellyttääkseen partneriaan.
    Uuden kumppanin kanssa tai yhdenyön jutussa en suostuisi enkä haluaisi koskaan.

    Äänestä

Itseäni mietityttää se että nainen elää parisuhteessa mutta ei suostu/halua analiin panosta, mutta kuinka yhdenillan jutuissa naiset suostuvat antamaan b-rappua ?? viekö tilanteen kiihkeys ja jännitys mukanaan vai mikä

Äänestä
  • samasta naisesta kyse :D

    Äänestä

  • vissiin kirjoitti:

    samasta naisesta kyse :D

    JA PERIKSI ANTAVA PITÄÄ SEN OLLA, JOTTA MIEHEN VEHE SINNE UPPOO EIKÄ TEE KIPEETÄ. EN ANNA OMALLE UKOLLENI ENKÄ KENELLEKÄÄN MUULLEKAAN. OMA UKKO ON JOSKUS YRITTÄNYT ÄHELTÄÄ SEN YMPÄRILLÄ, MUTTA EN PIDÄ SIITÄ. HAKEE VARMAAN KOKEMUKSIA ISOREIKÄISILTÄ, KUN EI KOTOA SAA, SELLAISIA NE MIEHET ON.

    Äänestä

mutta vielä useammin olen tavannut sellaisia miehiä jotka tykkää siitä että niitten anukseen työnnetään sormi. Ja ihminenhän luulee että mistä itse tykkää niin siitä toinenkin tykkää.
Musta oleellista tässä kysymyksessä on se että nautitko siitä itse?! Viekö se sut kohti orkkua.
Mun orgasmi syntyy klitoriksesta ja vaginasta ja haluan että mies keskittyy niihin.

Äänestä

kun nainen heti kerran yhdenillan jutussa ehdotti rakastelua B-rappuun A-rapun sijasta. Ja niinhän se sitten meni ihan mukavasti ja tiukasti. Jälkeenpäin vasta ymmärsin, että hän ei näin lyhyessä yhdenyön jutussa haluanut "antaa" A-rappua, vaan säästellä sitä tärkeämpää ihmistä ja suhdetta varten.

Äänestä
  • Rapusta ovat sangen mielenkiintoista..omalla kohdalla vaimoni tarjoaa peppua kun on 3 lasin vinkussa,eli yritän usein juottaa ;)

    Äänestä

kyrpää huoraan.

Äänestä

En tiedä onko kyseessä vain muotioikku? Kai se antaa vähän lisäpotkua hommaan kun pari tuntia aikaisemmin tavattu partneri haluaa jotain muodikasta ...

Eri asia on tietenkin se että anaaliseksissä kondomin käyttäminen olisi erityisen suositeltavaa. Mutta en tiedä kuinka moni sitä vaatii/haluaa.

Tai kysytäänpä sinulta, vaaditko/haluatko sinä kondomia anaaliseksissä?

Äänestä
  • Erittäin tavallinen toive. Erityisesti miehiltä,joilla ei juurikaan B-rappu kokemuksia ole. Kun olen kysynyt,ovat paljastaneet harrastaneensa kerran tai kaksi eivätkä juuri vakisuhteessa. Itse olen jättänyt väliin. Tavallista tuntuu olevan myös sormen työntäminen sinne panon aikana ja muutenkin alueen hyväily,jotka kyllä miellyttävät. Alueen nuoleminen tuntuu minusta vähän oudolta,mutta on muutama kielimies myös sitä aluetta antaumuksella työstänyt. Itse en miehen peräaukkoa ole kosketellut enkä nuollut. En kyllä nuole kiveksiääkää,vaikka suihin otan muuten kyllä.

    Äänestä

  • Nainen 30v kirjoitti:

    Erittäin tavallinen toive. Erityisesti miehiltä,joilla ei juurikaan B-rappu kokemuksia ole. Kun olen kysynyt,ovat paljastaneet harrastaneensa kerran tai kaksi eivätkä juuri vakisuhteessa. Itse olen jättänyt väliin. Tavallista tuntuu olevan myös sormen työntäminen sinne panon aikana ja muutenkin alueen hyväily,jotka kyllä miellyttävät. Alueen nuoleminen tuntuu minusta vähän oudolta,mutta on muutama kielimies myös sitä aluetta antaumuksella työstänyt. Itse en miehen peräaukkoa ole kosketellut enkä nuollut. En kyllä nuole kiveksiääkää,vaikka suihin otan muuten kyllä.

    kivespusseista puristeleminen samaan aikaan on mitä Upeita..paska välillä haisoo mutta, So What ?

    Äänestä

Pornossa anaaliseksi on suosittua, sillä se on näyttävän näköistä. Pimppi näkyy hyvin kun peppuun pannaan.

Miehet katsovat paljonm pornoa ja haluavat kokeilla samoja asiita, mitä näkevät pornossa

Jokainen anaalia kokeillut tietää, ettei -jos ajatellaan puhtaita aistinautintoja- ole tavallista seksiä kummenpaa. Anaaliseksi antaa kuitenin meihelle oudon vallantunteen ja se miehiä kiihottaa.

Äänestä

"Mutta onhan se silti hieman outoa, että ensin tavataan baarissa ja jo kohta tämän miehen sukupuolielin on pepussani. "

et onks se vehje siel A- vai B-rapussa!!???
eiks se oo yhtä outoo et tuikituntemattoman elin on sun jossain ruumiinaukossa..

Äänestä

Itse ehdotan ainakin aina anaaliseksiä, kun ole saanut muijan kaadettua. About joka toinen suostuu...

Musta on upeaa katsella kun mälli valuu muijan persereiästä!


Kakkonen on ykkönen!

Äänestä
  • Tottakai harrastan anaalia/oraalia yhden yön jutuissakin

    Äänestä

Hei,miettikääs hyvät anaaliseksin kannattajat,kuinka vaarallista se on .Hankkikaa tietoa,???????????

Äänestä
  • Kaikki suojaamaton seksi tuntemattomien kanssa on tietysti vaarallista, mutta kun käyttää kortsua anaaliseksissä on se yhtä turvallista kuin vaginaseksikin.

    Tietysti pitää muistaa vaihtaa kumia, jos pistää kullin peppureiän jälkeen pilluun, ettei tule tytölle tulehduksia.

    Äänestä

Kerran tapasin naisen joka halusi käyttää vain ehkäisyvaahtoa. Homma oli aikamoista säätämistä ja ajoittamista A-rapun kohdalla, vaikka ei siinä isompaa ongelmaa tullut. Onnistuu se vaahdollakin.

Tämän jälkeen onneksi tyttö kuitenkin auliisti ehdotti B-rapun käyttöä. Loppuaika menikin sitten ihan mukavasti ja tyttö näytti nauttivan jopa enemmän.

Äänestä
  • Eka kerani B-rappuun oli Cinderellalla. Homma hoitui hihitellessä ja liukasteena oli huulirasvaa. Hmm..ja tuntui muuten ihmeen hyvältä. Mies oli noin 27v ja kokemusta ja innostusta asiaa kohtaan hänellä oli enemmänkin. Joskus myöhemminkin asiaa on ehdoteltu,mutta en ole amatöörisäheltäjien kanssa suostunut. Ihan kivaa se on silloin kun mies tietää mitä tekee.

    Äänestä

ei perkele!! jos miehen tekee persettä mieli niin on kyllä homon vikaa!! pillu on naisilla sitä varte!!

Äänestä
  • suuseksiä?

    Äänestä

Olet katsellut nuoruudessasi liikaa pornoa ja MTVn musavideoita kuten suurin osa ikäisistäsi ja se on sekoittanut pääsi. Niin, mieti itse; onko tosiaan normaalia että ventovieraan sukupuolielin on parin tunnin tutustumisen jälkeen pepussasi? Mietipä nyt kuulostaako normaalilta? Niin, nyt mietit että antavatko muut kuitenkaan. Niin olet aina luullut että kun muut kuitenkin antavat niin pitäähän sunkin. Muuten mies ei ehkä haluaisikaan sinua. Toivon, ettei sinun 30-vuotiaana tarvitse kulkea vaipat housuissa.

Äänestä
  • Joo,luin koko ketjun läpi.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Yhden illan tyttö 21v kirjoitti:

Kuinka yleistä on anaaliseksi harrastaminen yhden illan ja yön kestävissä ihmissuhteissa? Aika moni mies tuntuu hurahtaneen siihen, eikä minullakaan useimmiten sitä mitään vastaan ole. Mutta onhan se silti hieman outoa, että ensin tavataan baarissa ja jo kohta tämän miehen sukupuolielin on pepussani.

Vastauksia molemmilta sukupuolilta, kiitos. Turha minua on moralisoida, sillä valitse itse seurani.


Milla

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu