en äänestä ketään

Toi lovex ei oo mikään muu ku teinityttöjen ihailun kohde ei sil oo mahiksia euroviisuissa -.-
185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Nyt ei äänestetä esiintyjää vaan biisiä. En ole teinityttö, en ole pitänyt Lovexista koskaan aiemmin, mutta Anyone Anymore peittoaa alleen kaikki muut viisuehdokkaat.

Yrittäkää jo päästä eroon tuosta negatiivisesta asennoitumisesta Lovexiin vain koska ette ole sattuneet bändistä aikaisemmin pitämään. Jos käsi sydämellä vannotte että Lovexin viisutyrkky on huono, niin sinä tapauksessa ok. Älkää äänestäkö sitä. Mutta jos pidätte biisistä vaikka bändi ei sinällään olisi mieleenne, niin äänestäkää sitä.

Ei suurin osa ulkomaalaisista ole kuullutkaan Lovexista aikaisemmin, ei niillä ole samankaltaisia ennakkoluuloja kuin suomalaisilla. Ainoa mikä ratkaisee on se kuinka hyvä biisi on kyseessä.

Ja siinä Lovex voittaa sata nolla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aaha.. kirjoitti:

Toi lovex ei oo mikään muu ku teinityttöjen ihailun kohde ei sil oo mahiksia euroviisuissa -.-

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu