Ei HANNAA! Naiset ei enää pärjää!

Ei euroviisuissa enää naiset voita. Etenkään Hanna, vaikka se on kaunis ja ihana-ääninen. Tarttee solariumissa ruskettuneen hoikan vartalon, bikinit päälle ja paidattomat miehet taustalle keikuttelemaan. EI siis hannaa, ei mitään mahollisuuksia! LOVEX euroviisuihin, ja plussaa koska jotkut eurooppalaiset ovat jo valmiiksi lovexin faneja!
3143
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Hannan toimistossa ovat päättäneet että hanna voittaa sillä jos päivität äänestystuloksia hanna saa äänen sekunnissa mikä on mahdotonta jos ei joku kertakaikkiaan ole niin tyhmä että haluaa nolauksen suomelle Lordin upean voiton jälkeen. Lopettakaa äänten manipulointi. Olisi kiva tietää miten äänet oikeasti jakautuvat!!

Äänestä
  • Ei taida löytyä Lovexin joukoista yhtään että se siitä manipuloinnista.

    Äänestä

Naiset eivat tosiaankaan enaa kisoissa parjaa!!!!
Kylla se on jo nahty... Sekoittuu muiden keskivertobiisien sekaan... Taytyy vain ihmetella etta eiko me jo Lordin biisista todettu etta turha sinne on toista Laura Voutilaista lahettaa lanteita keikuttamaan... Ei tulee kesaa!!!
Lovexilla olisi paremman mahdollisuudet...

EI HANNAAA!!! se olisi nolo virhe vielapa kerran kun on kotikisat,,, Lahetetaan mielummin iskelma laulaja :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Dannukkainen kirjoitti:

Ei euroviisuissa enää naiset voita. Etenkään Hanna, vaikka se on kaunis ja ihana-ääninen. Tarttee solariumissa ruskettuneen hoikan vartalon, bikinit päälle ja paidattomat miehet taustalle keikuttelemaan. EI siis hannaa, ei mitään mahollisuuksia! LOVEX euroviisuihin, ja plussaa koska jotkut eurooppalaiset ovat jo valmiiksi lovexin faneja!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu