Minä en teitä pettäjiä kyllä tajua ollenkaan. Mikä ihmeen viehätys siinä on että tehdään toiselle osapuolelle kipeää, jopa pitkän yhdessäolon jälkeen. Itseäni on petetty ja aika karmee fiilis jäi. Sanonpahan vaan että kaikki pettäjät ovat täysin älyvajaita ja erittäin huonolla itsetunnolla varustettuja kun pitää saada vierasta, ilmeisesti vain siksi että tuntisi olevansa joku helvetin kleopatra jota kaikki haluavat. EI SAATANA!!! Kattokaa peiliin ja yrjötkää...itteeni en ainakaan vois kattoo jos oisin pettäny. Petetyn tunteet on nimittäin sen verran hirveet.
MIKSI?
JUU
3453
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
nainen etsii seuraa..on kiva nähdä että löytyy vielä miehiäkin jotka saavat parhaat kicksit luottamuksesta ja rakkaudesta...hellää seksiä unohtamatta...mistä päin ja minkäikäinen olet..?
olen 25 ja asun vantaalla.
...nähdä että löytyy vielä naisia jotka etsivät näitä uskollisia miehiä ja ovat itsekin uskollisia. Todellista ritarillisuutta naiselta/mieheltä. Toivoisin kyllä koko sydämestäni että teidänlaisenne löytäisivät toisensa!
-VijivereZ (Itse mahdollisesti sellaisen jo löytänyt)