ILTALEHTI HUOMENNA

12523
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

aiheutti kyllä pientä repeilyä.

Äänestä
  • ei ihan tullut tuo Laura ensimmäisenä mieleen ;D

    Äänestä

Tuollaiset jutut saavat vain aikaan sen, että yhä useampi äänestää Hanna Pakarista, vaikka ei edes olisi nähnyt ja kuullut kaikkien esittäjien kappaleita.

Paavo Väyrynen taisi sittenkin olla aikoinaan oikeassa mediapelin voimasta.

Äänestä
  • voittaja tyyppi.

    Äänestä

  • Hanna on idols tuote. Maikkari taas järjestää Idols kisat. Iltalehti on samaa yhtiötä kuin maikkari...

    Äänestä

  • IDOLS mainostus = Hanna P. kirjoitti:

    Hanna on idols tuote. Maikkari taas järjestää Idols kisat. Iltalehti on samaa yhtiötä kuin maikkari...

    Ei muuten ole muutamaan vuoteen ollut samaa yhtiötä.

    Äänestä

  • Näiden huippuartistien välisestä mittelöstä tulee mielenkiintoinen.

    Äänestä

  • Muistakaa miten käy usein esim. iltapäivälehtien hekuttamille ennakkosuosikkimisseille, kuten tänä vuonna Jaana Hakalalle (tai mitkä se nimi nyt olikaan)

    Mutta jos niin käy että Hanna Pakara viisuihin pukataan niin puffauspalkinto medialle.

    Äänestä

  • Lizzy_ kirjoitti:

    Muistakaa miten käy usein esim. iltapäivälehtien hekuttamille ennakkosuosikkimisseille, kuten tänä vuonna Jaana Hakalalle (tai mitkä se nimi nyt olikaan)

    Mutta jos niin käy että Hanna Pakara viisuihin pukataan niin puffauspalkinto medialle.

    Missien valinta oli täydellistä sopupeliä, jossa tuomarit NEUVOTTELIVAT keskenään voittajan!

    Voittajaksi leivottiin missi, joka ei ollut voittanut yhtään osakilpailua.

    Äänestä

Lovex lähtee Euroviisuihin Suomen edustajana ja sillä selvä.

Äänestä

Parkarisella on taas upea laulu. Tulee jännittävä kisa. Bändit kuten Thunderstone ja Lovex voivat vielä laittaa kapuloita rattaisiin. Molemmat ovat tehneet rennot ja tarttuvat kappaleet.

Äänestä

muttei voitosta.

Esim kilpailevat kolmannesta sijasta yleisöäänestyksesä.

Lisäksi molemmat ovat naisia, ottavat siis mittaa toisistaan.

Voiton kans tolla ei ole mitään tekemistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


IHQ!!!! kirjoitti:

http://www.iltalehti.fi/ilmkuvat/2007/vvilmo.gif

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu