Lumenella ei ole enää. Entäs muilla merkeillä? Merkillä/ hinnalla ei väliä, laadulla kyllä. Kestovärjäyksestä ei oo kauheesti hyötyä jos kulmat ei pysy ojennuksessa.
Kulmakarvageeli/ vaha
väritön
5617
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
oli muutama viikko sitten vasta tulossa väritön kulmageeli. Kokeilin näytettä, mutta tuuheista kulmistani tuli kiiltävät ja tosi kankeat. Paikallaan ne kyllä pysyivät. Ei ole ainakaan halpa tuote.
Wellalla hyvä oranssipurkkinen hiusvaha tähän, ei koveta ei murene eikä tahmaa. Miinusta vain jättikokoisesta purkista joka ei hetkessä lopu ;)
löytyy väritön geeli. vajaa parikymppiä taitaa maksaa! toimii ainakin näissä hevosen jouhissa. :)
Kas kun en keksinyt edes kysyä MakeUpStorelta. Niiltähän löytyy vaikka mitä. Diorinkin vois testata. Oon kuullu ennenkin esim., että hiuslakka sopii tarkoitukseen, mutta tykkään ite käyttää pientä mukanakulkevaa kulmakarvavahaa.
sieltä siis sitä saa ja on mielestäni ihan hyvä