Miten isken viehättävän, hyvinkoulutetun naisen, joka on varattu? Tuntuu, että kemiamme kohtaavat, mutta ensi askeleen ottaminen on niin vaikeaa.
Jos saisin hänet mielestäni, niin kaikki olisi helpompaa. Näen häntä miltei päivittäin työympyröissä.
Jos saisin hänet mielestäni, niin kaikki olisi helpompaa. Näen häntä miltei päivittäin työympyröissä.
Vastaukset 6
Vanhimmat
mieheltä. Kysy miten tämä aikoinaan otti sen ensiaskeleen :)
hanki revolveri ja ammu itseäsi ohimoon.
toinen vaihtoehto: etsi oma nainen vapailta markkinoilta.
että onko nainen varattu vai ei. Jos nainen on rengastettu, niin sitten ei kannata yrittää. Muussa tapauksessa voit mutkattomasti tarjota vaikka autokyydin töistä tai pyytää kahville. Tutustumisesta kaikki lähtee.
Minulla on hieman sama "ongelma" erään koulutetun ja hauskannäköisen miehen suhteen. Jos hän yhtäkkiä päättäisi pyytää esim. konserttiin, niin varmasti lähtisin. Kerranhan täällä eletään ja tutustumisen arvoisiin ihmisiin kannattaa tutustua.
jos se nainen on kiinnostunut sinusta, niin tottakai hän lähtee esim. kuuntelemaan jotain hyvää bändiä. Jos teillä kemiat kohtaavat ja olette samalla koulutustasolla, niin mikä ettei. Anna palaa!
lainaa kirjastosta kaikki.ko sivistystä käsittelevät kirjat,tiedät mitä ajattelee
iskupuuhissa.
Haluatko esittää jotakin mitä itse et ole?