Antakaa jo olla. Ihmiset hyvät, éuroviisu edustaja on jo valittu, mitä siihen enään sanomaan omaa mielipidettä! Mutta, siinä olen samaa mieltä, että ennen Lordia ei Suomi ole pärjännyt pätkääkään. Lovex olisi ollut minun mielestä sen takia hyvä, koska hän olisi erottunut tavalla tai toisella joukosta, mutta Hanna.. Ei sillä ainakaan voiteta. Jokaisesta maasta tulee tuota samaa luritusta, ja sillä selvä, eipähän tarvitse odottaa voittoa. MUTTA, jos oikein hyvin käy, saattaahan se Hanna sieltä Trukin ratista ja idolssin lavalta porhaltaa voittoon. On se niin kauan sitä yrittänyt, ja viimein pystyy näyttämään mihin pystyy. ANNETAAN HANNALLE MAHDOLLISUUS ! !
Annetaan Hannalle mahdollisuus ! !
Valittu mikä valittu
1
246
Vastaukset
Hanna nyt kuitenkin erottui, Lovex oli pettymys ja Thunderstonen en edes odottanut pääsevän kolmen joukkoon. Ei kuitenkaan parasta Hannaa, mutta tsemppiä toukokuulle. Pikkasen lavalle säpinää niin se on siinä, ei ehkä kuitenkaan voittoon asti, mutta hyville sijoille.
Ja sitten muut jollotukset karsinnoissa, Laura kuin Madonna, J.K. kuin Kuoppamäki, Beat&Styles ei tasollaan (sekava), Kentala ihan hyvä plus, muttei vielä ollut aika mennä kisoihin. Muut ei säväyttänyt.
Hannalle tsemit!!!
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 447636
Tulipalossa henkilövahinkoja, itsenäisyyspäivä alkoi huonosti, poliisi tiedottaa lisää
Savonlinna https://www.como.fi/uutiset/savonlinna-henkilovahinkoja-tulipalossa-poliisi-tiedottaa-lisaa/663983Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka583790Ennen ei ollut persuja ja työttömyyttä, lääkäriinkin pääsi
Ennen oli kaikilla töitä Kauppiaille kelpasi kun saivat voittoa Yritystukia ei ollut Lääkäriin pääsi kaikki haluklaat Nu593664- 963496
- 553113
Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod442898Antifasismi - mitä se on?
Se on äärivasemmistolaista anarkistista toimintaa joka käyttää fasisminvastaisuutta keppihevosena oikeuttaakseen toimint302514IL- KELA:n pääjohtaja, lääke- ja oikeustieteen tohtori Lasse Lehtonen sekavassa tilassa Brysselissä!
"Iltalehden tietojen mukaan Lehtosen käytös Brysselin lentokentällä on herättänyt huomiota, ja hänen olemuksensa on tulk2042041- 501620