Kertokaas miehet millainen parisuhde olisi The Most Nightmare Ever!? Millaista suhdetta ette missään nimessä haluaisi kokea? Mistä asioista kammottava suhde koostuu?
parisuhde
painajainen
131010
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 13
Vanhimmat
outi koski voisi olla vielä pahempi?
Mervi Tapola, sekin on aika mamma.
outi koski?ihan uusi nimi
tell you.... later...
pientä esimakua..
se ei ole laastari...eikä...fuckbuddy..
kummitukset on heränneet ja haamut on lähteneet
liikkeelle.
Kysyttiin The Most Nightmare Ever!?
miten olisi "revenge affair"
sinua käytettäisiin vai kostoksi.....
Kumppanin (naisen) järjettömästä mustasukkaisuudesta ja omistushalusta, ikävä kyllä kokemusta on. Ei enää ikinä uudelleen.
Kokemukset ovat samat ei enää ikinä.
No heteromiehen pahin painajainen olisi tietenkin parisuhde mieheen.
Jos sitten miettii tällaista perinteistä suhdetta, niin perinteiset shotgun-weddingit ruotsalaisten extreme-femakoiden opissa olleen bulgarialaisen naiskuulantyöntäjän kanssa voisi olla polttoitsemurhan paikka.
Koska siihenkään tuskin edes typeryyksissään törmäisin, niin ehkä läheisriippuvainen ja mustasukkainen nainen, joka yrittäisi konstilla millä hyvänsä lisääntyä. Josta ensin PMS tekisi väkivaltaisen ja synnytyksen jälkeinen masennut haluttoman.
Kaikkea tätä olen joutunut kokemaan naissuhteissani: Pettämistä, mustasukkaisuutta, riidanhalua, uhkailua, väkivaltaisuutta, itsetuhoisuutta, alkoholismia, hyväksikäyttöä, pihtaamista, tyhmyyttä, pinnallisuutta, siivottomuutta, välinpitämättömyyttä, sairaalloista seksuaalisuutta, holtitonta rahankäyttöä. Onneksi en sentään kaikkea samassa paketissa.
ihan tarpeeksi paha painajainen. Eli sellainen suhde, jossa merkittävä osa miehistä elää tälläkin hetkellä. Nainen päättää kaikesta, pätee ja arvostelee miestä. Nalkuttaa, narisee, inisee, kitisee ja vänkää. Jos mies sanoo yhdenkin sanan takaisin, hän on aggressiivinen sovinisti ja naistenvihaaja. Taidan hakea naisen Ruotsista, ovat kauniimpiakin siellä. Ja minulla todellakin on varaa vaatia ulkonäön suhteen.
Ruothalaisillahan on kaameen iso ego.
Sä et vaan osaa miellyttää suomalaista naista?
jättää se ulkonäön vaatiminen vähemmälle ja vaatia enemmän siellä luonnepuolella....