Nyt on ulkona uusi Yhdeksäs Elämä demo!!!käy lataamassa biisit ja kuuntele kuinka suomirock soi...
www.mikseri.net/yhdeksaselama
Yhdeksäs Elämä
Thunderace77
2
266
Vastaukset
- Joneksi joo
Kiitti tiedosta! Hyvän kuullosta tavaraa teillä! Soi meinaan koneessa kokoajan. Radioon tätä!!!!
- ei hirveemmin huonoa sanott...
Hienosti soitettua musiikkia. Oli tosi mukavaa kuunnella. Laulut eivät vaan olleet kovin kummoiset. Soittajille kuitenkin plussaa ja jatkakaa samaa rataa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Työeläkeloisinta Suomen suurin talousongelma
Työeläkeloisinta maksaa vuodessa lähes 40 miljardia euroa, josta reilut 28 miljardia on pois palkansaajien ostovoimasta.1482007Israel euroviisujen 2.
Israel sai taas eniten yleisöääniä. Suomesta täydet 12 pistettä, poliittinen ”ammattiraati” antoi 0 pistettä. Hyvä Is3041701- 931547
Mun mielestäni on tosi loukkaavaa
Nainen, että luulet palatan typeriä, sekavia ja ilkeitä viestejä mun kirjoittamiksi. Mä en ole katkera, epätoivoinen, ra2001180Euroviisut ei enää niin musiikkikilpailu?
Kappaleiden taso ei enää ole mikä sijoituksen ratkaisee.Eikö kukaan ihmettele että Israel pärjää lähes joka vuosi kisois761172- 671130
- 221027
- 48987
Rakas nainen ymmärsin
Että minun pitää pitää kiinni sinusta. Haluan, että sä olet onnellinen. Olet mulle se oikea ja mä sulle. Rakastan Sua yl73936- 45917