Tässä ruma iäkäs sinkkumies sanoo Hähhää nirppanokat. Naiset ovat aina pitäneet minua rumana ja oikeassa ovatkin. Niinpä en ole ikinä kelvannut naisille. Nyt kuitenkin tapasin kivan naisen ja meillä menee hyvin sängyssä ja muuallakin. Hän on aina kehumassa kuinka ihana mies olen. ( ei pelkoa hattuun menosta ). Siis mitä???? Nyt yhtäkkiä olenkin ihana, hellä, kyvykäs, kookas, älykäs ja kaikkea hyvää, mutten ole kelvannut kenellekään. Mitä tää nyt on??? Toisaalta, olen kyllä aina Itse tiennyt mitä olen, uskoni vain ei ole riittänyt kun kaikki ovat minua hyljeksineet. No, nyt voin kulkea nenä hieman pystymmässä. Ja siitäs saitte nirppanokat, nyt tuo naiseni saa kaiken hyvän, jääkää te ilman.
Ruma mies sanoo
Siitäs saitte!!!
122475
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 12
Vanhimmat
naiset eivät ole rationaalisia. Ne elävät vain tunteella.
tunteella, vaan ovat niin sanoinkuvaamattoman
idioottimaisia otuksia, että oksettaa, kun ajattelee, että sellaisen nujerrettavaksi joutuisi, mutta onneksi Suomi on vapaa maa eikä kukaan voi pakottaa sellaiseen vankilaan kitumaan.
Nyt on hyvin, paremmaksi ei juuri voi tulla.
Akat hävetköön, juurihan se nähtiin, erään susanin kohdalla.
Luuletko toisaan että kaikki naiset on jotain pirttihirmuja -nujerrettavaksi?
en ole Susan enkä vastaa hänen valinnoistaan.
...kätkeköön...
kenties rikas???
Mene sinäkin jo nukkumaan ja näe unia ihanista naisista!
Onneks olkoon. Miullaki oli kaunotar joitakin vuosia. Sitten se lähti toisen kukon matkaan. EN valittanut, mutta kyllä se vähän kyrsi.
Onnittelut! Meno maistuu varmasti makealta nyt kaiken entisen jälkeen.
Ihminen, jonka joku on rankannut epäkelvoksi, on kelpo kumppani jollekkin toiselle...mutta kenelle..siinä on selvitettävää kerrakseen ja maailmaa kuljettavana, jotta sen toisen puoliskon löytää. :)
Never lose the truth and the faith.
Nauti, iloitse ja riemuitse... tai siis te molemmat!
Lähdenkin tästä pitemmälle vapaalle ja Hänen luokseen useammaksi päiväksi. Voi hitto kun jännittää mutta olen myös niin helkkarin onnellinen. Toivotaan että kumpikin saa mitä haluaa ja tarvitsee. Olen melko luottavainen. Kummallakin on iän tuomaa rauhallisuutta ja realismia. Kiitos elämälle ja ystävällisille ihmisille.
erilainen maku. Nyt sitten osui kohdallesi se, joka pitää sinunlaisistasi miehistä. Onneksi olkoon! :)