Kaksi biisiä

Toinen on naisen räp biisi, hidas ja surullisen oloinen "Tuulee taas, sä myrskyn tuot mun sydämeen..käännä suunta pilvet.."

Toinen on iehen laulama, hitaamman puolinen sekin " Sä oot outo tyttö, sä tuut lähelle mua.. eikä mun tarvitse rakastaa (tjsp)."
1298
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

toi miehen laulama on marzi nymanin outo tyttö..voiskohan toi naisbiisi olla jippu.
naisbiisi on silkka arvaus mut mies 98% varma

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Yuki.Uesugi kirjoitti:

Toinen on naisen räp biisi, hidas ja surullisen oloinen "Tuulee taas, sä myrskyn tuot mun sydämeen..käännä suunta pilvet.."

Toinen on iehen laulama, hitaamman puolinen sekin " Sä oot outo tyttö, sä tuut lähelle mua.. eikä mun tarvitse rakastaa (tjsp)."

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu