Lääke joka lyhentää jalkoja????

Tietääkö kukaan onko olemassa lääkettä/yrttiä, joka lyhentäisi jalkoja? xD Minulla on kamalan pitkät reidet ja tahtoisin muutenkin olla lyhyempi. Tämä ei ole vitsi! Kiitos kaikille vastanneille.
2324
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ainakin hankkimalla itsellesi osteoporoosi luusi ja selkäsi alkavat hapertua ja mennä kasaan. Mitään järkeä siinä ei kuitenkaan ole. Taidat olla aika nuori henkilö etkä ole vielä sovussa kehosi kanssa.

Äänestä

pakkasessa runsaasti nautittuna. sammu ulos ja palelluta jalkasi, amputaatio.
tai kasva iän myötä henkisesti jalkojesi mittaiseksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mummonmuusi kirjoitti:

Tietääkö kukaan onko olemassa lääkettä/yrttiä, joka lyhentäisi jalkoja? xD Minulla on kamalan pitkät reidet ja tahtoisin muutenkin olla lyhyempi. Tämä ei ole vitsi! Kiitos kaikille vastanneille.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu