Virosta mp3 soitin?

Olen lähdössä käymään virossa niin onko tietoa olisiko siellä halpoja soittimia. Ajattelin jotakin vähän kalliimpaa värinäytöllistä.
3362
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaverin isoveikka oli ostanu olikse espanjasta ipodin ja toimii iha hyvi oli kuulemma ollu halvempiki ku suomes nii eiköhän se virossaki oo hyvä ja varmaa helvempiki ku suomessa, niin ku yleensä kaikkiki ( ::

Äänestä

ATK-osat ja vastaavat ovat Virossa suurin piirtein samaa luokkaa kuin Suomessa.
Ja kannattaa maksaa jonkin verran extraakin että saa takuu- ja huoltoasiat hoidettua suomeksi ja Suomessa.
Hyvitysmaksu ja ALV:n ero tekee tietysti jonkin verran gäppiä hintoihin.
Itse on ostaisi ulkomailta, on sen verran usein tullut huoltoon asiaa.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Pera kirjoitti:

Olen lähdössä käymään virossa niin onko tietoa olisiko siellä halpoja soittimia. Ajattelin jotakin vähän kalliimpaa värinäytöllistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu