Sinulle nainen !

No kokeillaan sitten tätä;
24.11.06 viestitit eräälle varatulle näin; "hei kulta, märkiä pusuja ja puraisuja kaulalle !", olet vaalea, sinipaitainenkin kesällä, olet laittanut jopa kuvasikin varatulle...tuntuuko nyt tutulta, sait ne "märät pusut" takaisin paluuviestissä... tiedät kyllä keneltä,
kerro miksi laitoit sen kuvasi ja voisin jutella muustakin...
82026
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

tarkottannee?

Äänestä
  • rautalangasta mallia, kysyttiin Miksi ????

    Äänestä

Toinenhan on selvästi ihastunut tähän varattuun.
Siksi on laittanut kuvansa ja viestejä.
Mistä sinä haluaisit jutella tämän naisen kanssa?
Tunteista?
Varatun miehen olisi kaiketi ainakin syytä keskustella vaimonsa kanssa?

Äänestä
  • kaiketi on keskusteltu kotona jo, nyt kiinnostaa naisen mielipide - miksi VARATULLE, tietoisestiko tungit itsesi tykö ???? - ja hieman muukin !!!!!

    Äänestä

  • monesta syystä kirjoitti:

    kaiketi on keskusteltu kotona jo, nyt kiinnostaa naisen mielipide - miksi VARATULLE, tietoisestiko tungit itsesi tykö ???? - ja hieman muukin !!!!!

    Tiedät viesteistä ja kuvasta mutta et numeroa?
    Luuletko että tätä kautta selviää?

    Äänestä

kun tiesit, että toinen on jo varattu, niin minkä vuoksi näitä tekstareita läjäpäin ja vielä valokuva, mitkä olivat tarkoitusperäsi ?, "turhaanko" hänelle niitä laittelit ? mitä sulle luvattiin ?

Äänestä

Miksi tämä kaikki, vaikka tiesit tasan tarkkaan toisen olevan VARATTU ???!!!
Voinhan sitten pistää sen kuvasi vaikka jakeluun ties minne, vai, onko näin sitten puntit tasan ???

Äänestä
  • turha sitten rutista jälkeenpäin - juuri sinä siellä ... lentoon lähti ... hups !!!

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


"tekstiviestisi" kirjoitti:

No kokeillaan sitten tätä;
24.11.06 viestitit eräälle varatulle näin; "hei kulta, märkiä pusuja ja puraisuja kaulalle !", olet vaalea, sinipaitainenkin kesällä, olet laittanut jopa kuvasikin varatulle...tuntuuko nyt tutulta, sait ne "märät pusut" takaisin paluuviestissä... tiedät kyllä keneltä,
kerro miksi laitoit sen kuvasi ja voisin jutella muustakin...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu