"ylikiloo" naimisesi missään mielessä?..siis vastapuolella nuo kilot...
Estäiskö
5-7 kg ?
8661
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Sängyssä naimista ei, mutta kirkossa kyllä.
Harrastan vähän yhden illan juttuja, mut sellaisen kohdalla saattais ehkä haitata muutama ylikilo. Illan iloista kun kuitenkin aina voi valita.
Jos tosissani tykkäisin, tuskin sitten häiritsis muutama ylikilo. Huono klisee, mutta niin totta: ulkoista tarvitaan, mutta se on tyhjää ilman sisäistä.
Liian ulkonäöstään tietoiset ihmiset on usein vastenmielisiä. Mieluummin karismaattinen mies pienellä mahallakin, kuin joku kaappihomppeli puuteripuppeli. *ei mitään sännöllisesti puuteria käyttäviä miehiä eikä homoja vastaan, mut naiseuden kokemusta naiselle ne ei vahvista.*
päinvastoin antais lisäpotkua rakastelutouhuun---JES NAM!
miehiä. Joku voi tykätä pullukasta. Useimmat ei.
poistamasta niitä 5-7 kg:a, jos ne tuntuvat tuottavan jotakin lisävaivaa sopivan seuran löytymiseen?
ehdittiin jo tavata ja nähä.
..niiden kertymisen syy voisi estääkin.
Mutta se on kamalaa jos miehellä liikaa painoa ja pungertaa päällä.