PAKKO SAADA TIETÄÄ!

kuulin Radio Rockist vähä aikaa sit sikaihanan biisin jonka kerto säe alko jotenki tällee: "I'm half a man i used to be.." sitten siihin perään tuli hiljasemmalla toisen miehen lauluääni ja muistaakseni tuo sama toistettiin. kappaleessa kuului vahvasti kitara. ;> tiiän etten osaa kunnol selittää mut jos nyt joku tietäis mist puhun. :D
3356
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

stone temple pilots - half the man i used to be
yleisesti oletetaan että kappale on nirvanan mutta asia ei ole niin. toivottvasti auttaa.

Äänestä

korjaus edellseen, stone temple pilots - creep
=) sen siitä saa kun kännissä kirjottelee

Äänestä

Selkä suoraksi! Luo tuherruspaperia nokkasi eteen! Luo hyvin teroitettu kynä oikeaan/vasempaan käteesi! Valmistaudu henkisesti, sillä tuleva koitos saattaa olla elämäsi kovin!
ALA PIIRTÄMÄÄN NIITÄ HELVETIN HYMIÖITÄ JA PIIRRÄKKIN NIIN KAUAN ETTÄ PERSE JA JÄRKI NUKAHTAA!
Helvetti kun on perseestä lukea viestejä, joissa on hymiöitä yksi per lause.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


:'p kirjoitti:

kuulin Radio Rockist vähä aikaa sit sikaihanan biisin jonka kerto säe alko jotenki tällee: "I'm half a man i used to be.." sitten siihin perään tuli hiljasemmalla toisen miehen lauluääni ja muistaakseni tuo sama toistettiin. kappaleessa kuului vahvasti kitara. ;> tiiän etten osaa kunnol selittää mut jos nyt joku tietäis mist puhun. :D

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu