mä alan taas sen tajuumaan. Kohta sattuu taas ja pahasti. Mikä idiootti oon ollut. Ei sais koskaan kuvitella. Oon ite ollu taas täysillä mukana ja kohta taas putoon kovaa. Pitäis muistaa, ettei koskaan sais olla hetkeekään onnellinen..
Voi
veljet
3628
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Niinpä tässä taitaa käydä!!!Haaveet kaatuu.........en enään uskalla luottaa kehenkään!En jaksa taas koota sirpaleita....viimeksi oli ihan tarpeeksi!!Miksi kysyn vaan???
Jos sä varaudut nyt jo etukäteen, niin et putoa niin kovaa tällä kertaa. Mitä sä muuten aloitkaan tajuamaan? Sen ettei tyyppiä kiinnostakaan vai?
mutta jos sä varaudut 'pudotukseen' niin sä et oo koskaan antanutkaan itsestäs kaikkea toiselle.
Sä peruutat ja luulet että toinen tekee kaiken sun puolesta 'antautuvasti'. Aina ei käy näin, ei sulle ainakaan(näköjään), ja silloin on hyvä varautua pettymyksiin nessuineen... Tai siihen että ilmoittelee sydämmen säröistä.. ;