käykääs kattomassa

Käykää katsomassa minkä näkösii ootte lihavana ja laihana.

http://www.myvirtualmodel.com/mvmhome/jsp/home.jsp?
3796
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tai sitten voin katsoa peiliin ja vanhoja (tosi vanhoja) valokuvia :D

Äänestä

Mä en osaa muuttaa senttejä ja kiloja noiksi tuumiksi ja poundseiksi!! Niin voisitko neuvoa että voisin vähän paremmin kokeilla tuota.

Äänestä
  • Kerrro painosi 2,2:lla ja jaa pituutesi 30,38:lla niin saat aika lähelle osuvat mitat.

    www.geocities.com/eevaleena43

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


malli kirjoitti:

Käykää katsomassa minkä näkösii ootte lihavana ja laihana.

http://www.myvirtualmodel.com/mvmhome/jsp/home.jsp?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu