lohjenneen korjaus

onko nyt niin että kunnallisella saa huonoo palvelua halvalla?

multa korjattiin 2 lohjennutta hammasta ( 2 pakattin) maksoi 50 egee

mutta mitä hyötyä? 3 viikon päästä tippui eka korjaus ja nyt toinen 5. viikon päästä

eli mitä auttoi laittaa lohjenneisiin paikkaus, ei mitään?

onko olemassa joku parempi paikka ja kalliimpi joka kans pysyy?
1351
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Kuule, hammashoito ei ole "perävalotakuu" hommaa, ei julkisella eikä yksityisellä. Soita hoitopaikaasi, ja kerro tarinasi. Kyllä tuohon pitää ottaa kantaa. Okei, väliaikaiset on lyhytikäisiä, mutta sitten pitää asiakkaalle KERTOA että nää kestää ensiapuna sen muutaman päivän JA SINÄ AIKANA sulle järkätään aika kunnollisten, pysyvien tekoon. Tai sitten materiaali pitää valita niin että kestää. Ihan perustaitoja nyt vaan peliin. Jos tuntuu vaikealta, yksityisellä onnistuu ihan varmasti, mutta se maksaa. www.etsihammaslaakari.fi
OK?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


mikaelos71 kirjoitti:

onko nyt niin että kunnallisella saa huonoo palvelua halvalla?

multa korjattiin 2 lohjennutta hammasta ( 2 pakattin) maksoi 50 egee

mutta mitä hyötyä? 3 viikon päästä tippui eka korjaus ja nyt toinen 5. viikon päästä

eli mitä auttoi laittaa lohjenneisiin paikkaus, ei mitään?

onko olemassa joku parempi paikka ja kalliimpi joka kans pysyy?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu