mistä saa halpoja discopalloja???

Moi!!!!!
TIEDUSTELISISN MISTÄ SAA HALPOJA DISCOPALLOJA.
OLEN HELSINGISTÄ JA KYSELISIN SAAKO ESIM. ANTTILOISTA STOCKMANNILTA JNE.
82845
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Makkaratalon Europehousesta sai joskus aika isoja, mutta sittenhän se muutti pois.. Että jos teillä siellä on vielä jossain Europehouse, niin käväse. Omani on hankittu jostain markkinakojusta. Niitä tulee aina silloin tällöin vastaan, kannattaa pitää silmät auki.

Äänestä

Pistähän googleen hakusana diskopallo, discopallo, peilipallo tai disco ball, niin jopa rupeaa löytymään.

Äänestä

LIDLISTÄ tietty!

Äänestä

Ostin sieltä omani, siinä oli moottori, sekä värikiekollinen spotti. Toimii!

Äänestä

Jos et vielä löytänyt palloa, Citymarketit ovat myyneet n. 20-senttisiä peilipalloja kympillä.

Äänestä

Katukaupasta. Mustapörssi rules.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


pallo.......------ kirjoitti:

Moi!!!!!
TIEDUSTELISISN MISTÄ SAA HALPOJA DISCOPALLOJA.
OLEN HELSINGISTÄ JA KYSELISIN SAAKO ESIM. ANTTILOISTA STOCKMANNILTA JNE.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu