Brittitutkijat varoittavat iskemästä Iraniin
yrjö
4444
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Iran on "salannut" suuren osan ydinvoimalaitoksistaan yms. paikoista USA:n tiedustelusatelliiteilta.
Yhtä todennäköistä on, että Iran on rakentanut monia tyhjiä "kulisseja" hämäämään jenkkejä.
Ja yhtä varmaa on että Iran on kehittänyt näkymättömät superropotit jotka aikovat tuhota vapautemme! Luotetaanko taas valehteleviin neokonservatiiveihin ja siionisteihin?
Lauletaan amerikkalaulua yhdessä niin ei ole pelättävää:
http://www.youtube.com/watch?v=1QS7wWzwak4
Wolfie ja kumppanit ovatkin entisiä vasemmistolaisia. En yhtään ihmettelisi vaikka olisivat vieläkin konservatiivikuoren alla tulipunaisia myyriä jotka haluavat heikentää Yhdysvaltoja ja länsimaita.
Se on näet ainoa heidän aikaansaannoksensa Bushin kaudella. Ei öljyryöstöä, ei maailmanvaltiutta vaan kasa kommunistin paskaa!
pommittaa kivikautaan! Usan pitää miehittää maa vaikka se maksaisi mitä. Hommaa voi helpottaa lupaamalla Turkille pohjoisesta isot alueet, ja antamalla Turkin miehittää ko. alue.