Brittitutkijat varoittavat iskemästä Iraniin

4444
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Iran on "salannut" suuren osan ydinvoimalaitoksistaan yms. paikoista USA:n tiedustelusatelliiteilta.

Yhtä todennäköistä on, että Iran on rakentanut monia tyhjiä "kulisseja" hämäämään jenkkejä.

Äänestä
  • Ja yhtä varmaa on että Iran on kehittänyt näkymättömät superropotit jotka aikovat tuhota vapautemme! Luotetaanko taas valehteleviin neokonservatiiveihin ja siionisteihin?

    Lauletaan amerikkalaulua yhdessä niin ei ole pelättävää:
    http://www.youtube.com/watch?v=1QS7wWzwak4

    Äänestä

  • (ex)Veijari-77 kirjoitti:

    Ja yhtä varmaa on että Iran on kehittänyt näkymättömät superropotit jotka aikovat tuhota vapautemme! Luotetaanko taas valehteleviin neokonservatiiveihin ja siionisteihin?

    Lauletaan amerikkalaulua yhdessä niin ei ole pelättävää:
    http://www.youtube.com/watch?v=1QS7wWzwak4

    Wolfie ja kumppanit ovatkin entisiä vasemmistolaisia. En yhtään ihmettelisi vaikka olisivat vieläkin konservatiivikuoren alla tulipunaisia myyriä jotka haluavat heikentää Yhdysvaltoja ja länsimaita.

    Se on näet ainoa heidän aikaansaannoksensa Bushin kaudella. Ei öljyryöstöä, ei maailmanvaltiutta vaan kasa kommunistin paskaa!

    Äänestä

  • pommittaa kivikautaan! Usan pitää miehittää maa vaikka se maksaisi mitä. Hommaa voi helpottaa lupaamalla Turkille pohjoisesta isot alueet, ja antamalla Turkin miehittää ko. alue.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


yrjö kirjoitti:

http://www.yle.fi/uutiset/oikea/id54857.html

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu