Turun paras!

Turun paras kynsitaiteilija on Sokos Wikken Miia!!!!! Oon käyny useilla laittajilla aikanaan ja myös eri kaupungeissa työni vuoksi ja nyt Miian löydettyäni muita en edes kokeile. Ehdottomasti parasta jälkeä! Ja mukava persoona kaupan päälle!
3838
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Samaa mieltä! Miia on paras! Sillä on hyvä mielikuvitus ja sairaan hyvä ammattitaito!

Äänestä

Hei!
Myös Tampereella keuneushoitola Beautypointissa tehdään laadukkaita LCN- rakennekynsiä. Työ on huolellista ja lopputulos kaunis!!

Jos kiinnostaa, soita 040-751456, Anne K.

Äänestä

kynsiä myös lasikuitumenetelmällä? Mulla menee omat kynnet todella huonoon kuntoon geeli- ja akryylikynsien alla, ja olen huomannu että lasikuitumenetelmällä tehdyt ei pilaa omaa kynttä. Nyt siis sellaisten tekijää kaivataan...!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Wikken Miia kirjoitti:

Turun paras kynsitaiteilija on Sokos Wikken Miia!!!!! Oon käyny useilla laittajilla aikanaan ja myös eri kaupungeissa työni vuoksi ja nyt Miian löydettyäni muita en edes kokeile. Ehdottomasti parasta jälkeä! Ja mukava persoona kaupan päälle!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu