Vikoja

iPod mini:ssäni on vika, toivottavasti joku osaa auttaa! =) kun kuuntelen mini:lläni musiikkia, välillä vasemmasta kaiuttimesta musiikki ei kuulu hyvin ja välillä kuuluu hieman rätinää (olen kokeillut eri kuulokkeita ja kaiuttimia) Miten saisi korjattua?
2416
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Ilmeinen kontaktivika. Kai se on vielä takuunalainen? Vie tai lähetä takuuhuoltoon, laitteen ohjeissa ja netissä on neuvot ja yhteystiedot, soita niille ensin.

Äänestä
  • tietääköhän joku ne takuuhuollon yhteystiedot..? on sen verran hankalat nuo ipodin tukisivut, etten millään löydä sieltä. Pitäis lähettää oma nano sinne, eli jos joku tietää puhelinnumeroa tai postiosotetta, niin olisin erittäin kiitollinen jos voisi ne kertoa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Rep0 kirjoitti:

iPod mini:ssäni on vika, toivottavasti joku osaa auttaa! =) kun kuuntelen mini:lläni musiikkia, välillä vasemmasta kaiuttimesta musiikki ei kuulu hyvin ja välillä kuuluu hieman rätinää (olen kokeillut eri kuulokkeita ja kaiuttimia) Miten saisi korjattua?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu