esp-ltd ex-50

http://www.musamaailma.fi/bandikamat/tuotteet/155/159/ex50.phtml
Tuommosen ajatelin hankkia, onko kellään hyviä kokemuksia siitä? oon testannu musaliikkeessä, hyvin pysyy sylissä ja silleen, mutta en oikein osaa vielä soittaa.
3250
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Kyllä kannatta hommata. Olen itsekkin soitellut moisella, ja Ltd-kitaroista pelkkiä hyviä muistoja.
Ja toki tämä kitara sopii aloittelijalle

Äänestä

ihan vitun paska

Äänestä
  • Hyvä keppi aloittelijalle!myös vain hyviä muistoja näistä skitoista!tällä hetkellä kyllä jacksonin warrior.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


yresyer kirjoitti:

http://www.musamaailma.fi/bandikamat/tuotteet/155/159/ex50.phtml
Tuommosen ajatelin hankkia, onko kellään hyviä kokemuksia siitä? oon testannu musaliikkeessä, hyvin pysyy sylissä ja silleen, mutta en oikein osaa vielä soittaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu