kulmasoutu vitun vaikea

teen kulmasoudulla sarjaa 70 kilolla ja on semmoista repimistä että huhhuh. leuanvetoja taas menee kevyesti 12 kappaletta 89kiloisena. kulmasoudussa sarjapainot ei nouse koskaan, vuosi sitten ihan samalla kilomäärällä ja raskasta oli silloinkin. en tajua mitä hyvää ihmiset näkyy tässä liikkeessä!?!?
5823
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

samanlaisia ongelmia. Teen penkkiä 130kilolla niin se jää aina rinnalle,en ole saanut koskaan nostettua tuota painoa,aikamoista paikallaan polkemista! Mikähän avuksi kun en viitsi vähentää painojakaan kun tuo on mukava tasaluku!?
Voisiko joku auttaa?

Äänestä

Muuta välillä.

Äänestä

Vähennä painoja ja muuta toisto/sarjamääriä ajoittain.

Äänestä

heikko alaselkä ja trapsit. tee maastavetoa

Äänestä

Ei ole niin raskas liike.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vihaan liikettä kirjoitti:

teen kulmasoudulla sarjaa 70 kilolla ja on semmoista repimistä että huhhuh. leuanvetoja taas menee kevyesti 12 kappaletta 89kiloisena. kulmasoudussa sarjapainot ei nouse koskaan, vuosi sitten ihan samalla kilomäärällä ja raskasta oli silloinkin. en tajua mitä hyvää ihmiset näkyy tässä liikkeessä!?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu