ATKINS 1.3

13 päivä menossa!
olen tässä vähän sairastellut ja ummetusta on, mutta ruokakaan ei ole maistunut johtuu varmaan kun olen ollut kipeänä huomenna olis 2 viikkoa täynä pitää käydä sitten puntarilla.
meinaan kyllä ottaa tästä ihan pysyvän elämäntavan:

1.3 82.3kg
4.3 80.8kg
1426
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

kuukausi sitten, sain 4 kg pois, mutta suklaata ja ruisleipää vain teki mieli. Ostin yhden tumman suklaalevyn. Siitä se alkoi kun sen söin, piti seuraavana päivänä saada lisää. Ruisleipää välillä monta palaa. Nyt on tullut takaisin se minkä laihdutin, olen aivan masentunut. Nyt pitäisi taas saada jätettyä pois hiilarit uudelleen...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


läski kirjoitti:

13 päivä menossa!
olen tässä vähän sairastellut ja ummetusta on, mutta ruokakaan ei ole maistunut johtuu varmaan kun olen ollut kipeänä huomenna olis 2 viikkoa täynä pitää käydä sitten puntarilla.
meinaan kyllä ottaa tästä ihan pysyvän elämäntavan:

1.3 82.3kg
4.3 80.8kg

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu