Minun ihannemies...

...EI CHATTAILE!
Minun ihannemies ei ole passiivinen nettisurfaaja,
unelias sohvaperuna tv:n edessä.
Minun ihannemies on ulkoilmaihminen, reipas ja
sporttinen, iloinen ja seurallinen.
3871
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sinä sitten "sättäilet siellä, mene ulkomaailmaan etsimään häntä.Sieltä se löytyy.

Äänestä
  • Ei löydettyä tarvitse enää etsiä.
    Enkä minäkään chattaile.
    Nettiä tulee joskus käytettyä...
    Hillitysti&halliten. :))))

    Äänestä

Mene ulos niin ehkä löydätkin hänet. Älä siis jää perunasäkkinä röhnöttämään tietokonetuoliisi mutustelemaan sipsejä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


D........ kirjoitti:

...EI CHATTAILE!
Minun ihannemies ei ole passiivinen nettisurfaaja,
unelias sohvaperuna tv:n edessä.
Minun ihannemies on ulkoilmaihminen, reipas ja
sporttinen, iloinen ja seurallinen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu