Jätkät hei

Jos teille arvon herrat sanotaan; "Älkää vastatko aloitukseeni", niin vastaisitteko?

Toinen kysymys onko tämä ketju:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000009&posting=22000000024546617
mielestäsi naisen logiikan mukainen?
2196
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Vastaan yhtä varmasti kuin vien sen roskapussiin roskikseen.

Äänestä

Hah "linkki poistettu"

logiikan olemattomuuden esiinhoukuttelu parodian keinoin tais olla liikaa ;D

Ehdotan ko palstalle parempaa nimeä: ihastunut mieheen?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


saa vastata kirjoitti:

Jos teille arvon herrat sanotaan; "Älkää vastatko aloitukseeni", niin vastaisitteko?

Toinen kysymys onko tämä ketju:
http://keskustelu.suomi24.fi/show.fcgi?category=1000000000000005&conference=3500000000000009&posting=22000000024546617
mielestäsi naisen logiikan mukainen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu