The Ark

On muuten pirun hyvä biisi. Ihme on jos ei ruotsi ota ansaittua voittoa.
5348
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Biisi alkaa hyvin, mutta siihen se lopahtaakin.

Mulle ei aukene toi biisi.

Äänestä

on se ihan hyvä...mutta Måns Zelmerlöv olisi ollut parempi.

Äänestä

Jos sinä pidät glam-kantrista, niin siitä vaan. Ei kyllä tule voittamaan... Eipä silti, että nämä muutkaan ehdokkaat olisi kummoisia. Taas kerran huono taso.

Äänestä

Biisihän on aivan kamala sekoitus ihan kaikkee mahdollista! Alkaa samalla pimputuksella kuin Waterloo, sitten jatkuu Rosemary goes biisin kertosäkeellä ja lopuksi lukee pölkkykirjaimin "olen päälle päätteeksi transsu".

Täytyy ihmetellä svedujen musamakua, on tärähtänyt Abban aikoihin näissä viisuissa, ja ihmettelen myös SINUN makua ja kommentteja tyyliin "me ollaan hävitty tää peli, ruosi voittaa".. sairasta.

Äänestä

Hyvä että valitsivat Arkin. Nyt alkaa Hannallakin mahdollisuudet kasvaa! Jos haluaa transuilla, niin se pitää tehdä täysillä kuten Jann Wilde. Ei olisi Lordikaan ollut uskottava jos niillä olisi ollut pelkät naamarit ja vähän ketsuppia roiskittu rinnuksille.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


voittaa___ kirjoitti:

On muuten pirun hyvä biisi. Ihme on jos ei ruotsi ota ansaittua voittoa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu