Tiedän että riittävä ulkoilu, sopiva ravinto auttavat ihon kauneuteen. Mutta onko olemassa muita "poppakonsteja"? Kenties luontaistuotteita?
Varsinkin punoittavaan ihoon ja epätasaiseen ihoon?
Varsinkin punoittavaan ihoon ja epätasaiseen ihoon?
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Mul oli vähä epätasasen värine iho siin 14 vuoden iäs..sit rupesin juomaa toosi paljon VETTÄ ja se autto iha oikeesti nyt tosi kauniin tasane iho..:)
vesi vanhin voitehista. Eli tosiaan suosittelen myös. Paljon vettä päivässä ja iho tykkää. Itselläni auttoi myös paasto, mutta se ei sovi kaikille.
auttaa kyllä oikeesti. Ja tulee muutenkin parempi olo, vessassa tarttee vaan ravata useemmin, mut aika pieni hinta! Onks sulla couperosa-iho? Sen hoitoonhan on se joku voide, mitä telkussakin on mainostettu. Kuulemma ihan hyvä tuote.
Liikunta on myös hyvä konsti pitää iho kunnossa.
Minulla auttoi herbalife. Kärsin pitkän aikaa
ihottumasta kasvoilla. Se ei parantunut apteekin voiteilla. Aloin sitten käyttämään monipuolisesti Herbalifea sisäisesti ja ulkoisesti. Nyt on iho paljon paremmassa kunnossa ja ihottuma tiessään.
Erityisesti suosittelen kalaöljyä (herbalifeline)