lahjakas ja Kristiinakin on kuin avautumassa oleva simpukka vasta.
Antakaa tilaa heille!
Antakaa tilaa heille!
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Toivottavasti ne lahjakkaat eivät ole käytöstavoiltaankaan yksikertaisia. Kyllä kertoo henkilöstä paljon myös hänen mielipiteensä muista ihmisistä, kollegoistaan puhumattakaan.
Harvoin Suomen rautaisten musiikkialan ammattilaisten ja tähtien kuulee vittuilevan toisilleen ainakaan julkisuudessa. Ehkä käytöstavat ja suvaitsevaisuus on musiikillisen ja ym. lahjakkuuden lisäksi hyve, joka tekee tähdestä himpun verran kirkkaamman kuin taidot edes edellyttäisivätkään.
Tähtiä tulee ja menee valonnopeudella. Yksi asia on varmaa: Remu oli tähti eilen ja on sitä vielä huomenna. Tähteys ei ole itsestään selvyys, vaan pitää ansaita kovalla työllä, ei suunsoitolla.
kyllä lahjakas voi vittuilla jos sitä kerjää yhtä lahjakas:) Sitä kutsutaan puolensapitämiseksi!
Milloin olet viimeksi kuullut tai lukenut musiikkimaailman rautaisen ammattilaisen vittuilevan kollegalleen?
Idols-finalistit eivät ole ainakaan vielä rautaisia ammattilaisuudesta puhumattakaan.
Kannattaako nyt mielipiteillään poltella siltoja takanaan? Onko se uran alussa järkevää?
varsin vittuilu esimerkkiä. Sitä saa mitä kerjääpi.