Valkoinen puhvihihainen paitis

Mistä? Näin jossain naistenlehdessä pari viikkoa sitten mutta en muista mikä kauppa oli...ootteko nähneet missään?
2236
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

H&M:ltä ainakin ostin ite tollasen,oli mustia ja valkoisia

Äänestä

Zarassa oli ainakin vielä viime viikolla..itse ostin sieltä..sopii hyvin kellohameen ja Roberto Botellan korkokenkien kanssa yhteen :)

Äänestä

Kommentoi aloitusta


SusannaX kirjoitti:

Mistä? Näin jossain naistenlehdessä pari viikkoa sitten mutta en muista mikä kauppa oli...ootteko nähneet missään?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu