Tulemme aina muistamaan viisaat ja hyvät neuvosi sekä korvaamattoman apusi. Säilyt aina muistoissamme. Sinua syvästi käivaten "ipanat"
Vastaukset 4
- tmpu
Kerroitkos tuon appiukolle silloin, kun hän eli? Tuskinpa tuo enää käy täältä ylistyksiä lukemassa.
- sillai`
Aina vaan hiukan sillai vinoilevasti - on asia mikä tahansa
- ----------------
Tässä kohtaa on kohteliasta sanoa otan osaa suruusi ei v#ttuilla. Ootsä kuullu ikinä semmosets ku suruaika? No ehkä ääni kellossa muuttuu ku sult kuolee joku läheinen.
- blondi-72hki
---------------- kirjoitti:
Tässä kohtaa on kohteliasta sanoa otan osaa suruusi ei v#ttuilla. Ootsä kuullu ikinä semmosets ku suruaika? No ehkä ääni kellossa muuttuu ku sult kuolee joku läheinen.
mun ihana appi kuoli jokin aika sitten ja häntä lämmöllä aina muistan.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Suomalaisten pinna paloi - Ärsytys iskee uudesta TTK-juontajasta "Eihän tälle voi kun nauraa"
Oliko Veronica Verho hyvä valinta TTK-juontajaksi? Uuden TTK-juontajan henkilöllisyyttä on arvailtu siitä asti, kun Va1202542Mitä tapahtuu?
Mitä tapahtuu Humalojalla? Poliiseja talon ympärillä ja paljon ihmisiä pitkin pihoja???401842Suomi on viittä vaille sodassa Venäjän kanssa...
...syynä tähän on kokoomuslainen presidenttimme Stubb. Hän on ainoa eurooppalaisen maan johtaja, joka kärkkäästi ja taha7101250- 1081042
- 721028
- 98986
- 48905
Olen vähän epävarma siitä, oletko kiltti
Nainen, ensivaikutelma oli, että olet tosi hyväsydäminen eli siinä mielessä harvinaisuus. Eli et mene virran mukana, etk88874- 101862
Herkkä, hellä, aurinkoinen, kaunis upea, valonsäde on hän nainen
Ja myös fiksu, älykäs ja luonnonläheinen. Erittäin mielenkiintoinen ja kiltti ihminen. Haluan tuntea hänet, koska kaik34791