Mies suihkussa
Viridienne
141599
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 5 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 14
Vanhimmat
meneehän se noinkin
:D
aika lailla noinhan se menee :-) Tosin mun mielestä naiset ei kyllä pahemmin ujostele eikä peittele itteään suihkuun mennessään / sieltä tullessaan niinkuin tossa väitettiin, pikemminkin pikkasen keimailevat.
Perskarvat saippuapalassa on kyllä todellinen kiihoke pestä naama sillä samalla biitillä. Onneks ihmiskunta on kaikessa viisaudesssaan keksinyt nestemäisen suihkusaippuan.
Meinasin just kysyä, että hinkkaatko TOSIAAN perskarvasi PALASAIPPUAAN...?
No et kai nyt sit kuitenkaan...(huh helpotus)!
naiselle tullessaan suihkusta, nainen ei kiinnittäisi mitään huomiota. Saa tosin korjata jos on eri mieltä.
näyttää hauistaan naiselle, tai uhkaa tulla avamaan lanteilla olevan pyyhkeen istuvan naisen edessä....
tuo oli hyvä pätkä :)
tosin uskon et löytyy miehiä ja naisia jotka peseytyy niinkun vastakkainen sukupuoli ;)
mä veikkaan et KAIKKI miehet ja KAIKKI naiset peseytyy just niin ku tos videossa. Muistutan, et mä olen todennäköisesti sua älykkäämpi (152pist. MensA:n testissä), eli ei kande paljon sanoo vastaan.
Piis.
Olet varmaaan myös akateeminen ja muutenkin kaikin puolin muita parempi ihminen?!? Veikkasitko mensan testinkin ;)
suihkussa olemisosiota hetken, jaaa heti kommentoin että a) olisin rapsutellut miehen niskaa, mahd. halannut tai pussannut poskelle ja sitten vasta (yksin) suihkuun. b) en tiiraile itseäni peilistä noin tarkkaan. Mä teen sen tiirailemisen siinä yhteydessä aina, kun vaihdan vaatteita illalla/aamulla.
noin..noin se menee ja jos syöt iltapalaa ukko heittää kullin pöydän seunalle,kun tulee suihkusta.
vähintään näät miehen pullistelemassa lihaksiaan peilin edessä ja ärjymässä kuin leijona. Unohdit myös pyyhkeen takaa vilauttelut ohi mennessä. Kullia en ole saanut lautaselleni vielä kertaakaan kyl.
tulee hiukan liian täpärästi töistä ennen kuin vieraitten piti tulla ja ehtii juuri ja juuri käydä suihkussa...tapastelee sitten ilman rihman kiertämää tai kulahtaneissa aluspöksyissään, kun emäntä tervehtii vieraita ovensuussa...on muka hiukan kiire pukeutumaan. :D ei siinä sitten menekään kuin puoli minuuttia.
mutta kulahtaneet kalsarit kantsii jo suhteen alussa tonkia sieltä kaapista ja polttaa takassa. Sama pitää tietenkin toistaa tasaisin väliajoin.
Tuo alastomuus ja vähäpukeisena kekkulointi on varmaan asioita, joita pitkälti omaksutaan lapsuudenkodista. Seurustelin nuorempana pojan kanssa, joka hyöri jatkuvasti ilkosillaan, samoin sen perhe. Eka kertaa oli kyllä silmät pudota päästä kun näin niiden 80 v. mummon kykkimässä kesällä kasvimaalla ilman rihmankiertämää. Valitettavasti sittemmin tavat juurtuivat jossain määrin itsellekin:)
Eihän siitä alastomana kuljeskelusta, sisällä tai ulkona, kukaan täällä mainosta mitään. Se on niin jokaisen oma asia.
Jotkut tykkää, että alastomuudesta puhuminenkin on syntiä.