uskomaton lipo phenol vegetal!!

onnellinen :) :)

yves rocherin: lipo phenol vegetal on ainut selluliittivoide, joka oikeesti tehoo. Tästä on ollu keskustelua alempanakin. Oon käyttäny 3 viikkoo ja eipä näy appelsiini-ihoa enää. Ja tää ei oo mikään provo eikä mainostus. Oon vaan löytäny oikeesti toimivan tuotteen :)

11

5369

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • tuota

      Onko reisien ympärysmitta pienentynyt?

      • mainos...

        Jospa pienentyisi mutta ei ne millään voiteella pienene.


    • kestävyys?

      Kuinka kauan ko. purkki kestää? Tuloksiahan pitäisi näkyä aikaisintaan n. kk:n käytön jälkeen... Kestääkö kuukautta?

      • alkuper.

        joo, eli purkki kestää noin kuukauden. Itsellä on selluliittiä aika pienillä alueilla, joten tietysti siitäkin riippuu, kuinka kauan purkki kestää. Reisistä on lähtenyt pari senttiä pois ja takapuolesta lähes kaikki sellut :) purkissa lukeekin, "ettei suositella raskaana oleville naisille", eli tehokkaasti polttaa rasvaa!


      • _joy

        itse lueskelin noin pari viikkoa sitten tätä keskustelua ja kävin heti ostamassa tämän lipo phenolin kuukauden kuurin. olen nyt käyttänyt siitä asti aamuin illoin ainetta, ja tuloksia näkyy jo tosi selkeästi. odottelin tuloksia vasta kuukauden jälkeen, mutta nyt on jo tulleet kaverit kyselemään mitä olen tehnyt kun olen tuolla lailla laihtunut, ja selluliitit on hävinny ihan uskomattomasti melkein kokonaan.
        syönyt olen ihan normaalisti, en mitenkään paastoten tai katsoen syömisiä enkä mässytellenkään, ja 3-4 kertaa viikossa olen pyöräillyt (pyöräilin kyllä ennen kuuriakin, joten ei voi johtua pelkästään siitä).
        suosittelen tosiaan!!

        tämän kanssa olen myös käyttänyt tämmöistä energie spa vegetalea kanssa yr:ltä, ellen ole ihan vainoharhainen niin sekin on tehnyt aika ihmeitä masulle :)


    • hän444444

      heiii


      kerro heti mistä olet tuotteen ostanut?? saaahan niitä suomestakin???


      KIITOS

      • rocher

        mikä aine siinä vaikuttaa?? kävin yr sivuilla muttei siellä sanottu, voitko katsoa purkista vaikuttavat aineet?


      • sokeri
        rocher kirjoitti:

        mikä aine siinä vaikuttaa?? kävin yr sivuilla muttei siellä sanottu, voitko katsoa purkista vaikuttavat aineet?

        haluaisin vain tietää oliko sinulla kunnon appelsiiini ihoa kun aloitit, vai vain vähän "löysää". Haluaisin todella tietää kunnon apukeinon ns. vaikeaan selluun. :(


    • Jepjeeeee

      Mistä kyseistä voidetta voi ostaa ? =)

      • alkuper.

        Tilasin rasvan yves rocherilta. Vaikuttavia aineita en kyl tiedä, kun heitin sen pahvipakkauksen menemään. Joku kyseli, että oliko mulla ennen käyttöä vaikeaa selluongelmaa. Hmmm, miten sen nyt ottaa, sellu näkyi tietyssä valossa ilman puristamattakin, mutta jos reisiä puristi, niin silloin ainakin näkyi selvästi! Muualla mulla ei sellua ollut, kuin reisissä ja takapuolessa.

        En sitten osaa sanoa, onko sellu lähetnyt vain rasvan käytön seurauksena..olen liikkunut aika paljon myös viime aikoina (pyöräily ja hölkkä). Varmaan molemmilla on osuutta asiaan! Mutta omalla kohdalla eka voide, joka on tehonnut :)


      • pallo pylly :)
        alkuper. kirjoitti:

        Tilasin rasvan yves rocherilta. Vaikuttavia aineita en kyl tiedä, kun heitin sen pahvipakkauksen menemään. Joku kyseli, että oliko mulla ennen käyttöä vaikeaa selluongelmaa. Hmmm, miten sen nyt ottaa, sellu näkyi tietyssä valossa ilman puristamattakin, mutta jos reisiä puristi, niin silloin ainakin näkyi selvästi! Muualla mulla ei sellua ollut, kuin reisissä ja takapuolessa.

        En sitten osaa sanoa, onko sellu lähetnyt vain rasvan käytön seurauksena..olen liikkunut aika paljon myös viime aikoina (pyöräily ja hölkkä). Varmaan molemmilla on osuutta asiaan! Mutta omalla kohdalla eka voide, joka on tehonnut :)

        Vaikuttavana aineena on vihreä kahvi! Mäkin ostin nyt tota ja ostin sen 14 päivän tehokuurin ja sit vielä sen kuukauden kuurin, katsotaan tehoaako :D


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa kansainvälinen etsintäkuulutus Poliis

      Poliisi: Kymmenhenkinen pohjalaisperhe ollut vuoden kateissa – kansainvälinen etsintäkuulutus Poliisi pyytää yleisön apu
      Maailman menoa
      282
      2584
    2. Tässä totuus jälleensyntymisestä - voit yllättyä

      Jumalasta syntyminen Raamatussa ei tässä Joh. 3:3. ole alkukielen mukaan ollenkaan sanaa uudestisyntyminen, vaan pelkä
      Jälleensyntyminen
      300
      1379
    3. Mitään järkeä?

      Että ollaan erillään? Kummankin pää on kovilla.
      Ikävä
      108
      1251
    4. En kadu sitä, että kohtasin hänet

      mutta kadun sitä, että aloin kirjoittamaan tänne palstalle. Jollain tasolla se saa vain asiat enemmän solmuun ja tekee n
      Ikävä
      83
      1241
    5. Noniin rakas

      Annetaanko pikkuhiljaa jo olla, niin ehkä säilyy vienot hymyt kohdatessa. En edelleenkään halua sulle tai kenellekään mi
      Ikävä
      97
      1198
    6. Oisko mitenkään mahdollisesti ihan pikkuisen ikävä..

      ...edes ihan pikkuisen pikkuisen ikävä sulla mua??.. Että miettisit vaikka vähän missähän se nyt on ja oiskohan hauska n
      Ikävä
      58
      1185
    7. Lapuan sanomissa käy rytinä

      Pistivät sitten päätoimittajan pihalle
      Lapua
      45
      1053
    8. Helena Koivu : Ja kohta mennään taas

      Kohta kohtalon päivä lähestyy kuinka käy Helena Koivulle ? Kenen puolella olet? Jos vastauksesi on Helenan niin voisi
      Kotimaiset julkkisjuorut
      71
      946
    9. Au pair -työ Thaimaassa herättää kiivasta keskustelua somessa: "4cm torakoita, huumeita, tauteja..."

      Au pairit -sarjan uusi kausi herättää keskustelua Suomi24 Keskustelupalvelussa. Mielipiteitä ladataan puolesta ja vastaa
      Tv-sarjat
      22
      900
    10. Oot ihana

      Toivottavasti nähdään sattumalta jonain kesäpäivänä♥️🥺🫂
      Ikävä
      33
      797
    Aihe