Kuka on vaihtanut

jo kesärenkaat autoon tai aikoo vaihtaa ens viikonlopun aikana?

Itse vaihdan viikon päästä, ellei tule metriä lunta.
5360
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kelin puolesta voisi jo vaihtaa, mutta taidan odottaa pari viikkoa, niin saan tehdä senkin homman työnantajaltani varastamallani ajalla yövuorossa.

Äänestä

on kesäkumit koko ajan, oottelen vesi kielellä kelejä; kokemuksesta tiedä et pitää olla väh. 15 mut aina sitä innostuu hankkimaan jokakeväisen flunssan =P

Äänestä

Ni kiesissä on suvigummit alla, loppuu se halvatun jurnutus :)

Äänestä

vasta viime hetkellä. Näillä leveysasteilla ei kannata hötkyillä. Tai siis en vaihda itse vaan pojat. Kun nyt ensin keksisin miten tuon konepellin saisi auki kun lasista ei enää näe läpi, pitäis saaha pissapoikaan nestettä.

Äänestä

Viikon ainakin odottelen..

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


suminagashi kirjoitti:

jo kesärenkaat autoon tai aikoo vaihtaa ens viikonlopun aikana?

Itse vaihdan viikon päästä, ellei tule metriä lunta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu