Käyttekö te miehet sukupuolitautitesteissä säännöllisesti, vai menettekö sellaisiin vasta kun saatte outoja oireita? Mitenkäs tähän kuvioon sopii seksin harrastaminen ilman kortsua yhden yön jutuissa, käykö siinä hetken huumassa ollenkaan mielessä että mitä tauteja toisella voi olla ja mitä itselläsi ehkä tietämämättäsi saattaa olla?
Testaatteko
te ikinä
16924
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
"Mitenkäs tähän kuvioon sopii seksin harrastaminen ilman kortsua yhden yön jutuissa"
Pahin sukupuolitauti mitä voi saada on 18v maksuvelvollisuus. Sen verran järeä homma, että on kyllä aina muistanut skordarin, hyvä ettei kahta päällekkäin.
Kortonki paikalleen ja varuilta ilmastointiteipillä kiinni, niin ei luiskahda.
vasta kun tulee oireita. en vedä ilman skordaria yhdenillanpanoissa tai muissakaan.
Mitä sitten miettivät miehet jotka vonkaavat paljasta?
kysy niiltä.
niiden miesten vahvuuksia ei miettiminen taida olla.
Veit Vili sanat suustani:)
Mitä miettivät naiset, jotka antavat paljaalla? Niinpä, ei mitään. Onko sitten ihme, jos sukupuolitaudit lisääntyvät lisääntymistään, jos jengi nussii ristiin rastiin ilman kontrollia? Ja naisten käsissähän se "EI":n sanominen aina on.
Miten niin naisten käsissä? Järki puuttuu siinä tilanteessa kyllä ihan molemmilta jos kumia ei käytetä satunnaisen tuttavuuden kanssa.
Sitä ei mies aina kiimoissaan huomaa. Siinä tulee panolle hintaa.
Siten niin, että nainen päättää harrastetaanko seksiä vai ei. Nainen voi toki päättää sen jälkikäteenkin, että ei harrastettu, mutta yleensä kun tarvitaan 2 osapuolta yhdyntään ja naisen suostumus (innokkaita miehiä löytyy aina), niin se valinta ja päätös on naisen. Täten niin. Valta on naisilla.
mieletön ajatusmalli. jos olisin nainen ja menisin sänkyyn äijän kanssa. jos saisin kaxkyt senttistä, niin totta helvetissä tsekkaisin sen päivityksen, onx kortsua ja heittääkö sisälle. mielestäni on järjetöntä olla vaatimatta näitä asioita näitä ja puhumattakaan siitä että jättäisi näin ratkaisevan asian miesten vastuulle. mieti seurauksia ja seurauksista johtuvia toimenpiteitä...eikö ehkäisy kannata ottaa naisen kannalta ajateltuna naisen asiaksi.
...vasta jos saan outoja oireita, mutta en harrasta yhtään yhden yön juttuja eikä myöskään ainokainen vakituinen kumppanini.
Kyllä käytyä tulee, jos alkaa kraana tiputtaa tai ilmestyy ihmeellisiä taudinoireita, kuten selittämättömiä kuumetauteja tms.
Muuten mennään suomalaiskansallisella "ei takki päällä saunaan"- meiningillä. Lääkärit meitä taas asettelee ruotuun, mutta meikäläisen oloselle tavisheterolle käy vaan helevetin huono flaksi, jos kuolemantauti iskee.
Sen verran usein on kumit halkeillu "loppupeleissä", että kondomin suoja on lähinnä vitsi.
seksiä ilman kondomia.
Teki hyvää.
seksiä ilman kondomia.
Teki hyvää.