ihmettelen vaan

ihmettelen todellakin taas kerran että kuinka jotkut miehet oikein ajattelevat.
Onko se heille jokin nautinto kun saa haukkua naisia huoriksi?? tuntuu todellakin sille, tulin huomaamaan sen ydestä henkilöstä mesessä joka todellakin taitaa taitaa saada jonkinlaista nautintoa siitä ja sitten kun lähettelee kaikenlaisia panokuvia, onkohan se todellakin sitten niin naisen puutteessa? luusisi että 36 vuotias ihminen on jo siinä ijässä täysjärkinen, mutta nähtävästi ei ole.
Tai onko se vaan sitten kauteutta yksinkertasesti kun hän tietää hyvinkin että olen itse onnellisesti kihloissa ja muita miehiä en todellakaan huolisi, olen löytänyt itselleni todella ihanan ihmisen ja meidän välillä ainakin luottamus pelaa.
En todellakaan nyt ylkeistä tällä että kaikki miehet ovat samanlaisia kusipäitä kuin tämä kyseinen.
Mun mielestä on todella loukkaavaa käytöstä.

5

702

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Netissä on niin helppo kasvottomana päästellä näppiksestään mitä tahansa. Luojan kiitos oikeassa elämässä ihmiset harvoin kehtaavat samalla tavalla pahaa oloaan purkaa.

    • jassoo jassoo

      Tietty voisi hieman katsoa ketä meseensä laittaa, vai kiinnostaako ne panokuvat sittenkin ? Sitä saa mitä tilaa...

      • Kyllä se on niin että monet ihmiset ovat ihan ok ensin alkuun ja sitten muuttuvat täysin, mua ei todellakaan mitkään pano kuvat kiinosta, tuossa sen taas kerran huomaa että kuinka jotkut miehet ajattelevat, olet hyvä esimerkki siitä,mulla on onnellinen suhde ja vieraita miehiä en todellakaan tarvi.


    • BIIO.

      Kai sä olet pistänyt tämän tyypin jo estoon siellä mesessä ja poistanut sen mesestäsi? Eikä se taida olla mikään "nautinto" haukkua. Se on paha haukkumasana siinä, missä "homo" on heteromiehelle paha haukkumasana. En mä usko että kovin monet miehet huorittelee naisia ilman syytä.

      • Ilman muuta olen poistanut ja estänyt hänet mesestä ja vaatinut anteeksi pyyntöä, mutta sitä tämä kyseinen henkikö ei todellakaan osaa tehdä, siinä sen huomaa kyllä että ei osata ajatella nenäänsä pitemmälle ja mikä sika hän oikein on, olen niin paljon pyörinyt netissä vuosien varrella että olen oppinut huomaamaan minkälaisia ihmisiä täällä todellakin on,elän onnellisessa suhteessa ja en todellakaan kaipaa vieraita miehiä, mulle riittä mun oma rakas.
        kaikki eivät todellakaan ole täällä sikoja, olen saanut ihan hyviä ystäviäkin joistakin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Oletko varattu minulle?

      Mieheltä kysyn.
      Ikävä
      303
      11669
    2. Mitä ensi viikolla tapahtuu?

      Mitä toivot, että ensi viikolla tapahtuu?
      Ikävä
      144
      7146
    3. Mitä Ajattelit Kun Näit Kaivattusi

      Ensimmäistä Kertaa?
      Ikävä
      104
      5962
    4. Vanhempi mies

      Jos yritän ajatella sinut pois sydämestäni, ikävä ja surullinen kaipuu tulee kaksin verroin kovempana. Olit mun unessa
      Ikävä
      42
      5309
    5. Noloa että kaipasin sinua

      Toivottavasti et tunnistanut itseäsi. Ikävissään sitä on aika typerä.
      Ikävä
      53
      4399
    6. Minne sä aina välillä joudut

      Kun pitää hakemalla hakea sut sieltä ja sitten oot hetken aikaa esillä kunnes taas menet piiloon, en ymmärrä 🤔❤️ Oot ta
      Ikävä
      30
      4289
    7. On niin vaikea olla lähelläsi

      En saa ottaa kädestäsi kiinni, en saa halata. En saa silittää hiuksiasi. Enkä saa sinua koskaan omakseni. ☔ Miehelle na
      Ikävä
      32
      3621
    8. On niin paha olla

      Tarviin jotain jolla turruttaa... Kuka voi auttaa.
      Ikävä
      62
      3618
    9. Pehmeää laskua

      Sinulle. Muutaman kilsan päästä. Mieheltä, joka salaa välittää.
      Ikävä
      83
      3238
    10. Nyt peukut pystyyn

      Nyt kaikki peukut pystyyn, siirtopersu on aikeissa muuttaa Kannuksesta pois. Facebookissa haukkui tänään Kannuksen peru
      Kannus
      22
      3145
    Aihe