ihmettelen vaan

ihmettelen todellakin taas kerran että kuinka jotkut miehet oikein ajattelevat.
Onko se heille jokin nautinto kun saa haukkua naisia huoriksi?? tuntuu todellakin sille, tulin huomaamaan sen ydestä henkilöstä mesessä joka todellakin taitaa taitaa saada jonkinlaista nautintoa siitä ja sitten kun lähettelee kaikenlaisia panokuvia, onkohan se todellakin sitten niin naisen puutteessa? luusisi että 36 vuotias ihminen on jo siinä ijässä täysjärkinen, mutta nähtävästi ei ole.
Tai onko se vaan sitten kauteutta yksinkertasesti kun hän tietää hyvinkin että olen itse onnellisesti kihloissa ja muita miehiä en todellakaan huolisi, olen löytänyt itselleni todella ihanan ihmisen ja meidän välillä ainakin luottamus pelaa.
En todellakaan nyt ylkeistä tällä että kaikki miehet ovat samanlaisia kusipäitä kuin tämä kyseinen.
Mun mielestä on todella loukkaavaa käytöstä.

5

751

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Netissä on niin helppo kasvottomana päästellä näppiksestään mitä tahansa. Luojan kiitos oikeassa elämässä ihmiset harvoin kehtaavat samalla tavalla pahaa oloaan purkaa.

    • jassoo jassoo

      Tietty voisi hieman katsoa ketä meseensä laittaa, vai kiinnostaako ne panokuvat sittenkin ? Sitä saa mitä tilaa...

      • Kyllä se on niin että monet ihmiset ovat ihan ok ensin alkuun ja sitten muuttuvat täysin, mua ei todellakaan mitkään pano kuvat kiinosta, tuossa sen taas kerran huomaa että kuinka jotkut miehet ajattelevat, olet hyvä esimerkki siitä,mulla on onnellinen suhde ja vieraita miehiä en todellakaan tarvi.


    • BIIO.

      Kai sä olet pistänyt tämän tyypin jo estoon siellä mesessä ja poistanut sen mesestäsi? Eikä se taida olla mikään "nautinto" haukkua. Se on paha haukkumasana siinä, missä "homo" on heteromiehelle paha haukkumasana. En mä usko että kovin monet miehet huorittelee naisia ilman syytä.

      • Ilman muuta olen poistanut ja estänyt hänet mesestä ja vaatinut anteeksi pyyntöä, mutta sitä tämä kyseinen henkikö ei todellakaan osaa tehdä, siinä sen huomaa kyllä että ei osata ajatella nenäänsä pitemmälle ja mikä sika hän oikein on, olen niin paljon pyörinyt netissä vuosien varrella että olen oppinut huomaamaan minkälaisia ihmisiä täällä todellakin on,elän onnellisessa suhteessa ja en todellakaan kaipaa vieraita miehiä, mulle riittä mun oma rakas.
        kaikki eivät todellakaan ole täällä sikoja, olen saanut ihan hyviä ystäviäkin joistakin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Petteri Orpo on satusetä

      Väittää että työllisyys on Suomessa samalla tasolla kuin hallituksen aloittaessa kesällä 2023. Fakta on, että työllisi
      Maailman menoa
      130
      3743
    2. Orpo ja Purra, käykää hakemassa oppia Espanjasta

      Espanja on näyttänyt kuinka kova työttömyys nujerretaan ja saadaan maan talous palautettua nousu-uralle. Ei ole häpeä kä
      Maailman menoa
      64
      2639
    3. Porvarimedia: Räsänen vei Lindtmanilta pääministerin paikan

      Lisäksi suomalaiset ovat innostuneet tuhlaaman, koska kuluttavat inflaation verran enemmän rahaa. Eikö porvarimedialla
      Maailman menoa
      34
      2592
    4. Jääkiekon MM:t pitää siirtää MTV:ltä Ylelle

      Persuille ikäviä uutisia taas. . Valtioneuvoston asetuksen mukaan MM-kisat kuuluvat kansallisesti merkittäviin tapahtumi
      Maailman menoa
      75
      2411
    5. Ruotsi laskee jälleen bensaveroa, Riikka irvailee tumput suorana

      Euron bensa oli persujen vaalilupaus, mutta kohta alkaa olla kolmosella alkavia litrahintoja. Meanwhile in Sverige: "
      Maailman menoa
      25
      2283
    6. Olitkin liian hyvää ollaksesi totta nainen

      Ihastuin ja rakastuin, mutta se on minun ongelma. Ei sinun.
      Ikävä
      103
      1370
    7. Kaste pelastaa ihmisen

      Kristittyjen kirkkojen toimittama yksi Kaste on Jumalan tekemä pelastusteko, jossa perisyntiin hengellisesti kuollut ihm
      Kaste
      626
      1255
    8. Elisalla ja MTV:llä lihava riita - MTV:n kanavienlähetykset ovat katkeamassa Elisan asiakkailla

      Kaikkien MTV:n kanavien televisiolähetykset ovat katkeamassa Elisan kaapeli-tv-asiakkailta. https://www.is.fi/digitoday
      Maailman menoa
      144
      1061
    9. Uskon todistus

      Oikean uskovaisen ja nimikristityn erottaa siitä, että Jeesukseen uskova korottaa Jeesusta ja uskoa Häneen, mutta nimik
      Kaste
      261
      1046
    10. Ensin oli armo - sen jälkeen tuli usko

      Me emme ansaitse armoa omalla uskollamme. Armo on ansaitsematonta rakkautta mikä synnyttää meidät uudesti Jumalasta. K
      Luterilaisuus
      400
      1045
    Aihe