Miehet on liian

Teilltä saa seksiä niin kauhian helposti. En saa kokea mitään valloittamisen tunnetta!
Voisitteko pihdata välillä?
121042
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 12

Vanhimmat

Vaikka miehet hyvää hyvyyttään antaa sitä seksiä! Anna mun kaikki kestää!

Äänestä

teit sit niinku nii tai näi, aina menis kuitenski väärinpäi..

;) kjäh

me mitää helppoi olla, hittojakos tuutte kyseleen.

Äänestä

Syvimmät sympatiani ovat puolellasi. Tuo on varmaankin todella turhauttava tilanne. Ehkäpä voisit nostaa rimaa saadaksesi haasteita. Jospa alkaisit vokottelemaan vaikkapa extreme-uskovaisia. Jos vieläkin tuntuu liian helpolta, niin siirry homoihin tai impotentteihin.

Äänestä

vain pelimiehet kelpaa.

Äänestä

Koetapa huijata mies parisuhteeseen.

Äänestä
  • kiinnostunut parisuhteesta?

    Äänestä

  • jos ei itse ole kirjoitti:

    kiinnostunut parisuhteesta?

    Ei ne miehetkään ole. Mutta jos haastetta haluat, niin koeta taivutella mies parisuhteeseen. Ymmärtääkseni halusit juuri haasteita etkä seksiä?

    Jos niin hassusti käy, että onnistut, niin ainahan voit jättää homman sikseen ja lähteä lätkimään.

    Äänestä

kokeile välillä vapaita miehiä

Äänestä

jakorasia on sähköinen laite josta annetaan kaikille maksaville.

Äänestä

vaimokin ilmoitti että ei koskaan enää,niin en määkään sittten enää ihan helposti kyl täyryy maanitella,ennen ko mä suastun.tietenkin ilman
ruoskaa!!

Äänestä

Ethän ole saanut minultakaan.

Äänestä

Miehissä nyt ei ole tuolla saralla kuin 3 karkeajakoista ryhmää.

Ryhmään 1 kuuluu ne, jotka on helppoja. Tähän kuuluu sinkkuja, sekä seurustelevia. He nyt ovat helppoja lähes jokaiselle naiselle, joka edes ihmistä muistuttaa. Ne vaan ettii piirakkaa.

Ryhmään 1 tietysti kuuluu alaryhmä 1a, joka ei ihan mitä tahansa naista huoli, että naisella pitää sitten olla jotain avujakin. Kuitenkin lähtee mukaan, jos sopiva sattuu eteen.

Ryhmä 2 on uskolliset miehet, joita et sitten saa kirveelläkään mukaan. Tietysti eräänlainen vähemmistöryhmä kuitenkin. Tavataan myös harvemmin baareissa tai yökerhoissa, joten siellä kanta on vielä heikompi.

Ryhmä 3 on sitten homot.

Joten kyllä ryhmän 1 edustajia on selkeä enemmistökanta baareissa. Eikä miestä ole ylipäätään luonto tehnyt pihtaamaan, vaan köyrimään, lisääntymään ja metsästämään.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


helppoja! kirjoitti:

Teilltä saa seksiä niin kauhian helposti. En saa kokea mitään valloittamisen tunnetta!
Voisitteko pihdata välillä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu