Magneetti.

Mikähän ihme siin on, ku kerään magneetin tavoin itelleni koko ajan uusia sydän suruja perä toisensa jälkeen vaikka olikin vain ihastumisesta kyse!? Olen ihan nättikin enkä liian laiha taikka liian lihava... Silti.
1640
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Mistä sä niitä miehiä bongaat? Onko ne kaikki just niitä komeita adoniksia, jotka saa kenet tahansa toisenkin? Onko nämä miehet olleet kovinkin nuoria? Onko mikään juttu näistä edes edennyt parisuhteeseen asti, vai onko kaikki vaan pääasiassa jotain yksipuolisia ihastuksia?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


...(n)... kirjoitti:

Mikähän ihme siin on, ku kerään magneetin tavoin itelleni koko ajan uusia sydän suruja perä toisensa jälkeen vaikka olikin vain ihastumisesta kyse!? Olen ihan nättikin enkä liian laiha taikka liian lihava... Silti.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu