ootteko kuullu

Rahzelia... Ihan vitun tykki äijä, kelailee et miten vitussa se pystyy vetään suulla kaiken sen setin?

harrastaaks kukaan vapaa-aikanaan human beatboxingia, ollaan kavereiden kanssa tehty sitä räbäytyksen ohessa
3261
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No, Rahzel on human beatboxingin aatelia. Kenny Muhammed The Human Orchestra on toinen ilmiömäinen miekkonen. Kuuntele X-ecutionersin biisi Journey in the Sound feat. Kenny Muhammed. Siinä nää sen lahjat ilmenee parhaiten. Ite en pysy tietenkää samanlaisiin äänihuuli suorituksiin, mutta kyllä mä saan huonolla mikillä aika hyviä ääniä aikaan. En kuitenkaan laskis sitä human betaboxingiks.

Äänestä
  • Mitä toi human beatboxing tarkottaa???? Jos pystyt kertoa.

    Äänestä

  • A.G.S kirjoitti:

    Mitä toi human beatboxing tarkottaa???? Jos pystyt kertoa.

    bRRRRRRRR.. aBhutsciaBhutchiaBbhumbhutsschhiii jne..
    eli biitti tulee sun suustas..
    rahzel on kyl kovis.
    (np. rahzel-if you mother only knew)
    "you don't think that i'm doing that shiiet? you think it's some other shit goin' on?
    i'm gonna slow it down a little bit..so you can hear"

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


beatbox kirjoitti:

Rahzelia... Ihan vitun tykki äijä, kelailee et miten vitussa se pystyy vetään suulla kaiken sen setin?

harrastaaks kukaan vapaa-aikanaan human beatboxingia, ollaan kavereiden kanssa tehty sitä räbäytyksen ohessa

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu