mulla kasvaa

ympärillä muutamia tummenpia karvoja, siis voinko olla kenenkään unelmanainen ikinä?
6915
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

yksinkertaista..

Äänestä
  • mut ne kasvaa aina takas ja se on tosiiii turhauttavaa. itseasiassa muuten nypin ne pois.

    Äänestä

No ei vaisinkaan...vitsi vitsinä. Kyllä jotkut miehet pitävät parrakkaista naisistakin.

Äänestä

Mutta ei kannata välttämättä olla koko ajan nyppimässä, ne kasvaa vaan vahvempana takasin. Onhan joitai laser-hoitojaki olemassa joilla karvat saa pysyvästi pois. En tosin tiedä mille alueelle kehossa sitä saa/voi käyttää ja maksaakin tietty jonkin verran. Mut ei se rakkaus varmaan siit oo kiinni.

Äänestä

on muitakin jotka tekee niin. Ei haittaa miehiä kun nypit niin usein ettei niitä siinä koskaan ehi kukaan näkemään.

Äänestä

Ei ne rinta karvat teillä naisilla niin näkyvät ole. Ja jos joku mies joskus huomaakin ne, hän on vain hyvillään niistä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


rintojen kirjoitti:

ympärillä muutamia tummenpia karvoja, siis voinko olla kenenkään unelmanainen ikinä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu