Tänään katselin jonkun juorulehden kantta, jossa tämä Idolsin Ellen Jokikunnas ja Jone Nikula pusutteli ja lääppi toisiaan jossain baarissa. Ei olisi koskaan uskonut, että se jäbä on Ellenin tyyppiä ja päinvastoin.
Huolisitko itse Jonen pusuttelu kaveriksi ja jopa vakavampaa seurusteluun?
Huolisitko itse Jonen pusuttelu kaveriksi ja jopa vakavampaa seurusteluun?
Vastaukset 10
Vanhimmat
pusutella voisin, ei siinä mitään. Ikänsä puolesta olis mulle vähän liian vanha vakavampaan seurusteluun.
huoliakin koska fiksunoloinen mies ja mitä ihmettä siinä nyt on että ellen sitä pusuttelee. ulkoisesti ei jone kylläkään ole tyyppiäni liehuletteineen. itse asiassa jos jotain pitää ihmetellä niin sitä että ellen on jonen tyyppiä.. ei kaikkein miellyttävimmmänoloinen mimmi noin niinkuin luonteeltaan.
ehkä, ehkä ei :)
KYLLÄ! Jonehan ei missään nimessä ole hyvännäköinen, mutta on se vaan aivan jumalattoman HOT!
En huolisi, liian leuhka ja liian pitkät hiukset, mennyttä aikaa. Ei kiitos.
Jonen huolisin vaikka heti ja vaikka mihin.......ihana seksikäs köriläs...saletisti HOT!!!!!!!!!!!!!!!
Mut olen tosi iloinen jos Jone ja Ellen ovat oikeesti rakastuneita
jos mietin Jonea että se istuis tuossa sohvalla olkkarissa, niin eka juttu joka tule mieleen siitä on se että eihän se tyyppi koskaan hymyile.
En jaksais kattoa semmosta kivikasvoa.
niillä hampailla!
seksikkäin julkkis.
Minä olen 36-v. nainen, ja tällä mielipiteellä toivon osoittavani, että kyllä monennäköiselle ja -luonteiselle miehelle löytyy ottajia. Älkää olko niin saa**rin pinnallisia!
...pinnalliset tyypit ihailee leuhkaa jonea. Terv. 37-v .