Hei oikeesti ihmiset!!! Kuunelkaa ny..täältä voi löytää sen oikeen rakkauden!!! =) Miäs39 ja Zisabella..siis me.. löydettiin.. ollaan oikeesti onnellisia ja OIKEESTI RAKASTETAAN toisiamme!!!! Ei tällasta tunnetta voi ehkä kokee kukaan mut aina on toivoo... olkaa rohkeita ja kannattaa käydä kahvilla ainakin Lahdesjärven Abc:llä..siellä me tavattiin eka kerran ja kolahti heti =D Oikein hyvää alkavaa kesää kaikille ...me ainaki mennään naimisiin heti kun vaan päästään!! Ja tämä tarina on tosi!
Oikeesti...
..onnellinen
41187
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Tapasin täällä treffi sivuilla miehen ja niin se vain kans kolahti, et nyt ollaan seurusteltu noin puolivuotta ja suunnitellaan yhteistä tulevaisuutta uusioperheenä.
Sama juttu täällä. Kolahti ja kovaa vähän yli vuosi sitten. Nyt ollaan kihloissa ja piakkoin soi hääkellot. Molemmat ollan jo yli 4-kymppisiä!
Tosi paljon onnea teille molemmille :) Ihan totta se on, että kyllä täältä voi löytää ihan sitä oikeaa rakkauttakin. Itsekkin löysin.
Kyllähän niitä pettymyksiä tulee varmaan jokaisen kohdalle, mutta niin niitä tulee silloinkin kun tavalliseen tapaan etsintöjä suorittaa. Täällä vaan ei heti voi tietää millainen se ihminen.
Onnea teille, ja muillekin jotka on löytäneet rakkautta täältä :)
juttuja. Noi ois kyllä ihan hyviä johonkin satukirjoihin. Mut ei täällä taida olla sen ikäisiä jotka niihin uskois.