crazy age farkut

onko kellää kokemusta siitä ku on tilannu nuita farkkuja nettisivuilta esim. trendiksiltä, ameerikasta tai beautiful-fashionista ? Ku en tajua miten joissaki sivuilla on farkut jotka on ym 76 ja ne muka venyy 92 senttii ! :o onko semmone mahollista?
2493
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Itse olen tilannut useammat farkut trend-one:lta ja kyllä ne todellakin joustaa.. Itselläni on lantionympärys n. 77cm ja tilaan aina koon 34, jossa venyttämätön mitta on n. 65-68cm ja istuvat kyllä jalkaan paremmin kuin mitkään muut farkut..

Äänestä
  • onko kellään kokemusta isommasta koosta.. kun tuota takapuolta löytyy niin onko ca:n farkut liian tiukkoja?

    olen kokoa 40, niin pitäis varmaan tilata kokoa suuremmat..?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


khkhkh kirjoitti:

onko kellää kokemusta siitä ku on tilannu nuita farkkuja nettisivuilta esim. trendiksiltä, ameerikasta tai beautiful-fashionista ? Ku en tajua miten joissaki sivuilla on farkut jotka on ym 76 ja ne muka venyy 92 senttii ! :o onko semmone mahollista?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu