Ihastuin kesällä 2006 erääseen mieheen ja hän taisi tykästyä muhun (?)...hän oli varattu / naimisissa...no syksyn aikana muutama harmiton txt eikä muuta. Nyt keväällä mies erottuaan ottaa yhteyttä ja ehdottelee/vinkkailee kaikenlaista. Ei ole kuitenkaan valmis suhteeseen vaan haluaisi "viikonlopun viihdetta"...itse haluaisin paljonkin ko miehen kanssa, mutta miehellä taitaa olla vielä ja edelleen viihdevaihde päällä? onko mahdollisuuksia että saisin "kesytettyä" miehen itselleni?
mies
ja nainen?
2737
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
itseään piinata 'kesyttämisellä'. Kun on vauhti päällä, ei se lopun kenenkään muun, kuin itsensä halusta. Voit olla hänelle helposti lelu.... Elä ja nauti ja anna toisen elää ja sählätä sähläyksensä. Pääset lopulta helpommalla, usko pois.
=) Tuota...ootko mistä päin? Lähes sanasta sanaan sama juttu kun sulla! Melkee jo luulin et oon itse sen kirjottanut! Erona vaan ettei ota pahemmin yhteyttä, mut aina kun nähdään niin hirvee flirtti päällä ym...! Yhteiseltä kaverilta tosin aina kyselee et miten mulla menee, oonko kunnossa jne...jos ei olla pitkään aikaan nähty!